Эта страница еще не переведена на русский язык
Метинвест Политехника 01.05.2024 Читать 4 мин

Метінвест Політехніка запрошує на підготовчі курси для вступу до магістратури та аспірантури

Метінвест Політехніка оголошує про відкриття реєстрації на безкоштовні підготовчі курси до тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для вступників до магістратури та аспірантури.

Курси стартують 6 травня, і триватимуть протягом 7 тижнів. Заняття проходитимуть в онлайн-форматі, що надасть змогу вступникам якісно підготуватись та систематизувати знання в зручний час. Реєстрація вже відкрита, вступники можуть залишити заявку скориставшись посиланням.

У приймальній комісії університету звернули увагу вступників на те, що у 2024 році для вступу на магістерські та аспірантські освітні програми потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Це випробування містить тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови. Зокрема,  блок тесту з  загальної навчальної компетентності міститиме 27 завдань та складатиметься з двох компонентів: мовленнєвого та логіко-аналітичного. Підготовчі курси дозволять вступникам повноцінно підготуватися для успішного складання вступних іспитів. 

У цьому році Метінвест Політехніка набирає студентів на 18 освітніх програм магістерського рівня. Зокрема, виш готуватиме за напрямами металургії, гірництва, матеріалознавства, проєктного управління змінами в гірничо-металургійному бізнесі, мехатроніки, комп’ютерних науки та цифрового інтелекту, інноваційних технологій захисту довкілля, аудит та консалтинг безпеки праці, бізнес-процесів та операційної ефективності, автоматизації, енергоефективних технологій в системах електрозабезпечення гірничих та металургійних підприємств. Також вступникам пропонується освітньо-наукова програма «Управління модернізацією металургії», навчання за якою триватиме два роки. Усі освітні програми пройшли експертизу бізнесу. Вступникам до аспірантури пропонується п’ять освітніх напрямів підготовки – металургія, гірництво, матеріалознавство в металургії і гірництві, автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка, а також цивільна безпека у гірничо-металургійному комплексі. 

Для отримання детальної інформації щодо умов вступу звертайтесь до приймальної комісії університету за номерами телефонів +38(095)-070-06-37, +38(067)-760-49-71 або напишіть листа на електронну пошту pk@mipolytech.education.