Эта страница еще не переведена на русский язык
Комфорт сотрудников 26.02.2024 Читать 4 мин

Метінвест поліпшує умови перевезень працівників Каметсталі

Дбати про працівників навіть у складний воєнний час – серед пріоритетів Групи Метінвест. На Каметсталі покращили якість пасажирських перевезень для співробітників.З метою поліпшення якості перевезення працівників із січня на підприємстві такі послуги надає новий підрядник – «Автобус-ДНІПРО».

Олександр Коваленко

Перевізник узяв на себе непросте завдання, адже перевезення співробітників підприємства виконуються за 13 маршрутами, загалом автобуси щоденно долають понад 500 км. Загальний пасажиропотік на всіх маршрутах складає 60 000 осіб на місяць.

– За цей короткий час була проведена чимала робота. Не одразу все стало бездоганно, був потрібен деякий час, щоб перевізник адаптувався на маршрутах. Та наполегливі зусилля, які доклали спеціалісти управління автомобільного транспорту у взаємодії з новим підрядником, вже дали певні результати. Ми бачимо, як щодня працівники комбінату їдуть в комфортних автобусах з віддалених районів міста та прилеглих населених пунктів до прохідних підприємства та на його територію. Враховуючи пропозиції і зауваження наших співробітників, будемо продовжувати співпрацю з перевізником для ще кращого результату,  Олександр КОВАЛЕНКО, заступник директора з транспорту.

Днями роботу нового підрядника та умови перевезень проінспектував начальник управління соціальної інфраструктури Групи Метінвест Максим ТИЩЕНКО:

– На підприємствах компанії ведеться системна робота, спрямована на покращення умов праці та побуту співробітників – від перевезень з роботи і на роботу до комфорту і затишку в побутових приміщеннях. Попри воєнні, економічні та логістичні складнощі, ми продовжуємо інвестувати у соціальні зобов’язання. Зараз ми бачимо гідні умови перевезень – автобуси в належному стані, у салонах тепло та чисто. Сподіваємося, що пасажири зважено та відповідально ставитимуться до порядку в автобусах, щоб і надалі користуватися цим транспортом з комфортом.