This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 2/20/2023 Read 3 min

Запорізькі підприємства Метінвесту за 2022 рік перерахували до бюджету України 3,4 млрд гривень

Запоріжсталь, Запоріжвогнетрив, Запоріжкокс та Запорізький ливарно-механічний завод продовжують працювати й залишаються одними з найбільших платників податків у регіоні. 

За 2022 рік запорізькі підприємства Групи Метінвест перерахували до бюджетів усіх рівнів приблизно 3,4 млрд гривень податків та зборів.

– Минулого року запорізьким металургам Метінвесту довелося багато чого робити вперше: вперше повністю зупиняти підприємство та запускати знов, переорієнтовувати логістику й ланцюги збуту. Та незмінною залишилася наша позиція щодо підтримки рідного  міста й України. Наповнення бюджетів, допомога українським захисникам, медикам, вимушеним переселенцям і жителям прифронтових міст – наша щоденна робота й внесок у зміцнення країни, – зазначив в. о. генерального директора Запоріжсталі Роман СЛОБОДЯНЮК.

Найбільші відрахування від запорізьких підприємств Групи Метінвест до державної скарбниці припадають на сплату єдиного податку та єдиного соціального внеску, податки з прибутку й митні платежі.

До місцевих бюджетів запорізькі підприємства Метінвесту – Запоріжсталь, Запоріжвогнетрив, Запоріжкокс і Запорізький ливарно-механічний завод – у 2022 році сплатили майже 820 млн гривень.

Зазначимо, що з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств Група Метінвест у 2022 році перерахувала до бюджетів усіх рівнів 20,5 млрд грн податків та зборів

В умовах війни Метінвест залишається опорою України. На підтримку економічної, оборонної та соціальної галузей компанія виділила понад 2,8 млрд гривень. Тільки на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова спрямовано понад 1,5 млрд гривень, а на потреби медиків – приблизно 170 млн гривень. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.