This page hasn't been translated into English yet.
Comfort of employees 1/21/2026 Read 4 min

В 2025 році об’єднаний ГЗК Метінвесту спрямував на поліпшення робочого побуту 27,9 млн грн

Всупереч викликам часу та обстрілам, на криворізьких гірничодобувних підприємствах Метінвесту знаходять можливості для проведення ремонтів та оновлення техніки у побутових приміщеннях. У 2025 році загальний бюджет інвестицій у соціальну сферу ОГЗК склав 27,9 млн грн.

На Північному ГЗК зміни на краще вже відчувають працівники ГТЦ -1, де у минулому році розпочали ремонт банного комплексу. Наразі там завершено покрівельні роботи загальною площею 1 819 м2, в зоні, де спостерігалися пошкодження та місця з проникненням вологи. Також виконаний капітальний ремонт чоловічої лазні й санвузла загальною площею 60 м2. Ремонт дозволив підвищити якість побутових умов, створити більш комфортне та безпечне середовище для працівників. Оновлені приміщення стали зручнішими, теплішими та відповідають сучасним вимогам гігієни. Цей ремонт є перехідним і триватиме до 2027 року.

Хороші новини має і Ганнівський кар’єр. Там завершено заміну обладнання теплового пункту АПК. Устаткування встановлено, протестовано й введено в експлуатацію у штатному режимі. Це забезпечує стабільне гаряче водопостачання для побутових потреб працівників, а також безперебійне теплопостачання об’єкта. Оновлення теплового пункту підвищило надійність системи та зменшило ризики аварійних ситуацій, що напряму впливає на комфорт і безпеку людей.

Капітальний ремонт виконали і у складі спецодягу цеху підготовки виробництва ПівнГЗК. В минулому році там відремонтували фасади та покрівлю загальною площею 150 м2. Також оновили ряд адміністративних, санітарно-побутових та складських приміщень загальною площею 220 м2. В приміщенні складу спецодягу оновили вікно видачи та встановили нові примірювальні кабінки.

У 2025 році продовжили капремонт банного комплексу ЦВО-2. Торік там оновили  душові приміщення чоловічої лазні. 

– Метінвест приділяє особливу увагу підтримці та покращенню існуючих умов праці. Високий рівень комфорту та безпеки працівників – це не лише вимога на всі часи, а й важлива складова розвитку виробництва. Адже коли люди відчувають повагу до себе, вони стають більш вмотивованими і роботу свою виконують відповідльно, – говорить начальниця відділу соціальних питань ГЗК Метінвесту Олена ЛЯХ.

Чимало роботи з покращення робочого побуту було виконано й на Центральному ГЗК. Торік завершили капітальні ремонти пралень, які осблуговують Дробильну фабрику, шахту ім. Колачевського та Петрівський кар’єр. В пральнях замінили двері, вікна та вентиляційні системи. Будівельники облицювали керамічною плиткою стіни та підлогу. Оновили й основне технологічне устаткування – пральні машини та сушарки. Замінили й обладнання лазні: вентиляцію та електрокотел.

У п’яти структурних підрозділах Центрального ГЗК: цеху технічного водопостачання та шламового господарства, на фабриці огрудкування, в управлінні залізничного транспорту, у центральній комбінатській та рудовипробувальній лабораторіях, виконали капітальні ремонти санітарних приміщень. Загалом оновили вісім санвузлів та п’ять душових. На об’єктах замінили облицювання, двері, вікна, вентиляцію та сантехніку.

Велика робота була проведена і по бойлерній Петрівського кар’єра ЦГЗК. Там виконали капітальний ремонт із заміною усіх комунікаційних мереж.