This page hasn't been translated into English yet.
Mining 4/11/2022 Read 4 min

«Свято-Варваринська» збагачувальна фабрика продовжує випускати високоякісний концентрат

Навіть в умовах війни підприємства Метінвест Покровськвугілля завзято працюють і виконують планові показники з виробництва продукції. 

Зараз уся країна має спільну мету – вистояти та перемогти у війні, яку розв’язала РФ проти України. Тож кожне підприємство, що може працювати, повинно тримати оборону на економічному фронті держави. І команда «Свято-Варваринської» збагачувальної фабрики Метінвест Покровськвугілля гідно справляється з цим завданням. 

Щодня фахівці виходять на роботу, щоб випустити високоякісний концентрат. Підприємство діє в штатному режимі: хоч обсяги збагачування менші, ніж у довоєнні часи, фабрика оперативно переробляє все вугілля, що добувають гірники ШУ «Покровське». А потім вчасно відвантажує замовникам кожну тонну продукції. 

У складних умовах «Свято-Варваринська» продовжує стабільно працювати саме завдяки самовідданості її співробітників. Чимало спеціалістів наразі виконують додаткові обов’язки й задачі. Для таких фахівців компанія створила механізм перегляду заробітних плат, щоб оцінити їхній внесок у загальну справу. 

До речі, на фабриці вже працюють і кілька нових співробітників з інших регіонів області. Тож якщо тимчасово переміщені особи мають бажання працевлаштуватися, їм слід звернутися безпосередньо на збагачувальну фабрику або в Центр кар’єри Метінвест. Вакансії є, головне – бажання достойно виконувати роботу. Тим паче, що підприємство дбає про безпеку колективу. 

Так, на «Свято-Варваринській» облаштоване укриття з усім необхідним. Є запас питної води та їжі щонайменше на 10 діб. Сховища укомплектовані засобами зв’язку й інтернетом, спальними місцями, а ще – приладами обігріву та спецвентиляцією. 

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.