This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/31/2022 Read 4 min

Метінвест Покровськвугілля забезпечила надійний захист генератора Покровської лікарні

Автономне електропостачання з'явилося на території Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування перед новим 2022 роком. Тоді завдяки компанії Метінвест Покровськвугілля був придбаний потужний генератор, підведені всі необхідні комунікації та облаштований спеціальний майданчик з огорожею. Але воєнні дії внесли свої корективи, і такому необхідному для лікарні устаткуванню знадобився додатковий захист. За допомогою медики звернулися до надійних партнерів, і компанія Метінвест Покровськвугілля знову прийшла на допомогу.

– Ми дякуємо Метінвесту за увагу й оперативне розв'язання нагальних проблем міста. Тепер у генератора є надійний захист у вигляді металевого короба. Силами співробітників лікарні ми додатково обклали короб мішками з піском. Сподіваємося, що це допоможе вберегти його від зовнішнього впливу за надзвичайних ситуацій, – зазначив директор Покровської КЛІЛ Юрій БОРОДІН.

Металеві листи для обшивки були виготовлені на Свято-Іллінському машинобудівному заводі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.