This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/9/2022 Read 6 min

В Запоріжжя прибула гуманітарна допомога від Фонду Ріната Ахметова

Перший гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова прибув до Запоріжжя. Це – харчові продукти, з яких надалі буде сформовано продуктові набори для українців, які постраждали від агресії Росії.

Для розподілення допомоги на базі Запоріжсталі створено Гуманітарний координаційний центр. Волонтери підприємства сформують набори першої потреби для українців. До складу наборів війдуть харчові продукти: каші, макарони, вода, консерви, згущене молоко, масло, цукор, супи та локшина швидкого приготування. Потім допомогу направлять насамперед у міста присутності підприємств групи SCM, де вона зараз найбільш необхідна. Наразі у сортувальний центр в Запоріжжі надійшли перші поставки продуктів: макарони, печиво та цукор.

Метінвест та ДТЕК за участю Фонду Ріната Ахметова роблять усе можливе для порятунку життів і запобігання гуманітарній катастрофі в Україні. На базі Запоріжсталі створено хаб для прийому гуманітарної допомоги, її сортування та формування гуманітарних рейсів до українських міст, які найбільше сьогодні потребують такої підтримки, а також місцевих громад, які відчувають гостру потребу у допомозі. Зараз ми вивантажуємо більше 43 тонн макарон та цукру, аби почати збирати гуманітарні набори для постраждалих від протигуманних дій Росії. Окремо молодь запорізьких підприємств Метінвесту зібрала близько 8 тонн гуманітарної допомоги, частина якої чекає на «зелений коридор» напід’їзді до Маріуполя. Ми закликаємо усіх об’єднатися у цей час випробувань і допомагати українцям, аби не допустити гуманітарної катастрофи в Україні.

— Олександр МИРОНЕНКО, головуючий Центру координації гуманітарної місії Метінвест у Запоріжжі, генеральний директор «Запоріжсталі».

Окрім того, тут же, на базі сортувального центру на «Запоріжсталі» розвантажується та формується гуманітарна допомога, яка надходить за підтримки місцевого муніципалітету та обласної влади.

Метінвест також звернувся до своїх партнерів, компаній, організацій в Україні та за кордоном із проханням направляти медикаменти, харчові продукти, одяг, жіночі й дитячі засоби гігієни, а також електроприлади для доставлення постраждалим українцям. Контакти для співпраці з організації гуманітарної допомоги доступні за посиланням.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.