This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest's Cars 8/11/2021 Read 3 min

Метінвест інвестує в оновлення автопарку АКХЗ більше 30 млн грн

Авдіївський коксохімічний завод продовжує масштабне оновлення автопарку підприємства. Інвестиції Групи Метінвест у придбання сучасної техніки складуть більше 30 млн грн.

З початку року для заводу закупили автокран вантажопідйомністю 25 тонн, самоскиди на 20 і 12 тонн, бортовий автомобіль. Придбана техніка відповідає євростандарту Євро-5, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Техніку будуть використовувати в капітальних і поточних ремонтах виробничих потужностей АКХЗ. Також машини будуть задіяні для транспортування брухту, вугілля та інших матеріалів.

У серпні на підприємстві очікують поставку п'ятитонного самоскида, а наприкінці року – 110-тонного автокрана TADANO виробництва Японії, який будуть використовувати, в тому числі, в ремонтних роботах коксових батарей, і нового грейфера – навісного обладнання на мобільний перевантажувач для відвантаження металобрухту.

- Оновлення автопарку АКХЗ  запорука безперебійної роботи підприємства. Завдяки новій техніці ми покращуємо умови праці заводчан, підвищуємо рівень безпеки. Сучасний, зручний, потужний транспорт  те, що потрібно для великого промислового підприємства, – розповів генеральний директор АКХЗ Віталій Литовка.