This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest's Cars 4/20/2021 Read 4 min

Парк спецтехніки комбінату Азовсталь поповнив велетень-чавуновоз вантажопідйомністю 140 тонн

На металургійному комбінаті «Азовсталь» Групи Метінвест триває реалізація проєкту з оновлення парку спецтехніки. Придбано ще один чавуновоз у доменний цех підприємства. Інвестиції в новинку склали понад 4 млн гривень.

Ведуться роботи з введення агрегату в експлуатацію. Чугуновоз із ковшем був виготовлений на виробничому майданчику механоскладального виробництва «Енергомашспецсталь» на замовлення меткомбінату «Азовсталь». Його вантажопідйомність – 140 тонн, вага – 46,2 тонни, а пересування здійснюється тепловозом.

Це друга новинка спецтехніки в доменному цеху з початку 2021 року. У січні вже був введений в експлуатацію один чавуновоз, тепер на етапі пуско-налагоджувальних робіт другий. Після збирання чавуновозних лафета й установки на нього ковша спецтехніка проходить ряд випробувань відповідно до затвердженої програми. Тільки після проведення обкатки та всіх випробувань агрегат вводиться в роботу.

Як зазначив директор з виробництва меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Андрій Савченко: «Для забезпечення ефективного й безперебійного виробничого процесу в межах проєкту оновлення парку спецтехніки в доменному цеху протягом двох років планується замінити на нові дев'ять чавуновозів. Усього на меткомбінаті для транспортування рідкого чавуну від доменної печі до розливної машині або в конвертерний цех до міксерів, а також від міксерів до сталеплавильних агрегатів задіяно понад сорок одиниць такої спецтехніки».