This page hasn't been translated into English yet.
Metinvest's Cars 4/14/2021 Read 4 min

Нова техніка для гірників ЦГЗК у Кривому Розі

Центральний ГЗК Групи Метінвест продовжує оновлення парку великої кар'єрної техніки. Для роботи гірничо-транспортного цеху № 2 придбали два нових автосамоскиди й колісний бульдозер БелАЗ. Інвестиції в купівлю машин склали понад 80 млн грн.

Автосамоскиди БелАЗ місткістю 130 тонн успішно зарекомендували себе в умовах гірничих робіт. У ГТЦ-2 з новими машинами працює вже 42 таких самоскиди. Надійні та безпечні в експлуатації, вони показують високу продуктивність і помірну витрату палива. Техніка може збільшити швидкість і тягу незалежно від похилу дороги, динамічне гальмо надійне під високими навантаженнями, колеса захищені від пробуксовування й ковзання. Кабіна водія має хороший огляд, для контролю над сліпими зонами по периметру автомобіля встановлені камери, що передають зображення на монітор водієві. Робоче місце обладнане сучасними клімат-системами, добре звуко- та пилоізольоване.

Новий колісний бульдозер БелАЗ 78231 обладнаний потужним шестициліндровим дизельним двигуном CUMMINS KTA19-C та має відвал завширшки 4,8 м, закріплений спереду за допомогою центральної і бокових стріл. Міцна й потужна техніка може розвивати швидкість до 25 км/год і менше впливає на дорожнє полотно, на відміну від гусеничних моделей. Техніку будуть застосовувати для зачистки технологічних доріг і вибоїв у кар'єрі, прибирання просипу, формування дорожнього полотна. Для поліпшення оглядовості кабіна має високу посадку та панорамне скління. Робоче місце машиніста ізольоване від впливу пилу, шуму й вібрації, а також обладнане кріслом із пневмопідвіскою та широким діапазоном регулювань.

«Сучасна гірнича техніка – це завжди хороша допомога у виробництві. Вона підвищує ефективність і продуктивність роботи, особливо в умілих руках наших професіоналів. До того ж, нові моделі зручні у використанні, комфортні для наших водіїв. А ми на Центральному ГЗК завжди прагнемо зробити умови праці нашого великого колективу кращими», – підкреслив генеральний директор Центрального ГЗК компанії Метінвест Дмитро Шевчик.

З початку 2021 року на Центральний ГЗК надійшов самохідний автокран Liebherr LTM 1055 в автотранспортний цех, а також два автосамоскиди БелАЗ 75131 для гірничо-транспортного цеху № 1.