This page hasn't been translated into English yet.
Breaking News 3/29/2022 Read 4 min

Допомога від Фонду Ріната Ахметова: продукти для 200000 українців

Ще 2000 продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова відправлено до Харкова. Їх передадуть мешканцям міста і районів області, де бойові дії спричиняють гуманітарну катастрофу.

Сумарно Фонд відправив для Харкова й області 8 000 продуктових наборів. Їх вдається доставити навіть у такі гарячі точки, як Ізюмський район, де не вщухають обстріли. Також набори отримали люди, які через обстріли змушені жити в харківському метро.

Ще одну партію допомоги від Фонду Ріната Ахметова сьогодні отримує Київ. Продуктові набори відправлено до Київського міського територіального центру соцобслуговування й терцентру соцзахисту Оболонського та Подільського районів Києва. Їх отримають люди, які стоять на обліку соцслужб, – особи похилого віку та громадяни з особливими потребами.

Таким чином, на сьогодні Фонд уже повністю закрив потреби 6 з 10 районів Києва: Святошинського, Дарницького, Дніпровського, Солом'янського, Голосіївського й Деснянського районів. А також Київського міського територіального центру соцобслуговування.

До складу наборів входять харчові продукти першої потреби, зокрема: згущене молоко (для Києва та області), борошно, макарони, цукор, консервоване тушковане м'ясо. Загалом продуктові набори від Фонду отримають 200 тисяч українців.

Зазначимо, що допомога надається в межах програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мільйонам людей, із них 3,5 мільйона були врятовані на Донбасі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.