Эта страница еще не переведена на русский язык
Продукция 23.05.2023 Читать 5 мин

ЗЛМЗ опанував технологію ремонту секцій гірничого кріплення для Метінвест Покровськвугілля

На криворізькому та запорізькому філіалах Запорізького ливарно-механічного заводу освоїли технологію ремонту секцій механізованого кріплення ДМ, що використовуються для кріплення привибійного простору забоїв дільниць з видобутку вугілля на шахтоуправлінні Покровське Групи Метінвест.

Секція механізованого кріплення ДМ призначена для підтримки бічних порід, зберігаючи простір у робочому та безпечному стані. Секції забезпечують механізацію процесів кріплення та управління покрівлею у привибійному просторі лави. Вага однієї секції становить понад 7 тонн.

Освоєння технології ремонту секцій у підрозділах Запорізького ливарно-механічного заводу розпочали у листопаді минулого року. На філії № 2 (м. Кривий Ріг) виконали розбір, очищення та діагностику секцій, розточувальні операції, ремонт зношених отворів та виготовлення негабаритних елементів для подальшої заміни. На філії № 1 (м. Запоріжжя) для ремонту секцій виготовили  комплектуючі матеріали, зокрема з’єднувальні осі, та провели розточування інших механічних елементів.

– Ремонт та обслуговування цього обладнання  забезпечить ефективність роботи гірничого кріплення та безпеку шахтарів. Наразі на ЗЛМЗ вже відремонтували та відвантажили близько 50 секцій механізованого кріплення ДМ для шахтоуправління Покровське. У планах – відвантаження ще близько 170 секцій різних типів до кінця 2024 року. У міцній співпраці з шахтарями працюємо на спільну мету – підтримку економіки країни та нашу перемогу, – зазначив генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор ДОЛГОЗВЯГО.

Нагадаємо, починаючи з квітня 2023 року, Запорізький ливарно-механічний завод об’єднав під єдиним управлінням профільні підрозділи в Запоріжжі, Кривому Розі та Кам’янському і став одним з найбільших багатопрофільних ремонтно-механічних заводів в Україні. ЗЛМЗ випускає широкий асортимент продукції для металургійних, коксохімічних, гірничо-збагачувальних та вугледобувних підприємств. Основними споживачами продукції заводу є підприємства Групи Метінвест.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.