Эта страница еще не переведена на русский язык
Модернизация 09.01.2023 Читать 3 мин

Як минув 2022 рік на ЗЛМЗ

Запорізький ливарно-механічний завод підбив підсумки 2022 року.

На 2022 рік покладали багато надій і сподівань. Але, на жаль, усі плани та цілі грубо порушила воєнна агресія РФ. У надважких умовах опинились як звичайні мирні українці, так і бізнеси різних масштабів. Складний рік був і на Запорізькому ливарно-механічному заводі.

– Для кожного українця 2022 рік став роком випробовування на міцність та перегляду власних цінностей. Цей рік загартував нас і зробив незламними. Він довів нам: ми можемо все, якщо об’єднаємося! Запорізький ливарно-механічний завод вистояв у цей надважкий рік. Ми змогли подолати виклики часу, оперативно реагувати на запити колег, освоїти нові види продукції та послуг. Це стало можливим завдяки колективу – відданим, професійним, завзятим майстрам своєї справи. З вірою у щасливе майбутнє ми щодня наближаємо його своєю працею, адже ми, металурги, – опора України. – зазначив в. о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор ДОЛГОЗВЯГО.

Нові продукти та послуги

У 2022 році на Запорізькому ливарно-механічному заводі сфокусувалися на забезпеченні підприємств компанії всіма необхідними деталями й важливим обладнанням. ЗЛМЗ освоїв 1114 нових видів послуг і виробництва продукції. Серед найважливіших варто виділити виготовлення бутар для гірничо-збагачувальних комбінатів, доменних і мартенівських фурм, плит із чавуну та фурмених холодильників. Важливим напрямком роботи підприємства стало забезпечення металоконструкціями копра й армування ствола шахти для шахтоуправління «Покровське».

Вище якість, більше виробництво

У 2022 році на ЗЛМЗ продовжили проєкт з модернізації верстатного обладнання. Для збільшення кількості оброблюваних замовлень на горизонтально-розточувальному верстаті виконали капітальний ремонт та оновили програмне забезпечення. А на вертикально-фрезерному верстаті, окрім капітального ремонту механічної частини, замінили компоненти гідросистеми й встановили сучасну систему управління Siemens. У комплексі це допомогло знизити втрати виробництва на 1 т/міс. під час зупинки верстата.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.