Эта страница еще не переведена на русский язык
Событие 21.11.2023 Читать 4 мин

Запоріжсталь відсвяткував 90-річний ювілей у «Незамному хабі»

На урочистій зустрічі керівництво Запоріжсталі та Групи Метінвест відзначили нагородами кращих робітників, підбили підсумки роботи та окреслили перспективи на майбутнє.

Нещодавно Запоріжсталь відсвяткував 90-річний ювілей. З огляду на воєнний стан, комбінат відмовився від масових святкових заходів, щоб не наражати своїх працівників на небезпеку. Проте, без урочистостей цього дня не обійшлося – вони пройшли в спеціально обладнаних захисних укриттях.

 Зокрема у міському «Незламному хабі» відбулася святкова зустріч з найкращими працівниками комбінату. Цього вечора святковий настрій задавав зірковий ведучий Анатолій Анатоліч, присутні могли зануритися у світ VR-у та відвідати віртуальну екскурсію комбінатом Запоріжсталь. Та головне, у цей день нагородами та подарунками відзначили працівників, що зробили найвагоміший внесок в забезпечення сталої роботи комбінату під час війни, освоєння нових видів продукції та брали активну участь у волонтерському русі. 

– У кожного з присутніх так чи інакше доля якось пов'язана з Запоріжсталлю. Особисто моя — нероздільна, і я пишаюся цим. Для мене комбінат – це насамперед люди, наші люди: відкриті, чуйні, добрі, чесні, справжні професіонали своєї справи. Саме потужною командою славиться наш комбінат. Немає сумнівів: попереду на нас чекають масштабні проєкти модернізації та переродження підприємства.

Я вдячний всій команді Запоріжсталі» та Метінвесту за злагоджену роботу, нашим партнерам за надійну співпрацю. Бажаю нашій великій родині Запоріжсталь Перемоги України, миру, здоров'я, віри у краще та добра. З ювілеєм незламної Запоріжсталі, друзі!, – зазначив генеральний директор Запоріжсталі Роман СЛОБОДЯНЮК.

Нагороди та вітання співробітники приймали також від голови ЗОВА Юрія Малашка, голови Запорізької обласної ради Олени Жук, першого заступника міського голови Олександра Власюка та інших.

Серед нагороджених цього вечора – сталевар сталеплавильного цеху Андрій Гонтар. Він присвятив роботі на підприємстві понад чверть століття. Каже, що навіть після стількох років роботи тут, любов до вогняної професії залишається такою ж сильною. 

– Звісно, дуже приємно знаходитися зараз тут та отримувати такі приємні нагороди. Це важка робота, але коли усвідомлюєш її важливість, особливо зараз, під час повномасштабної війни, ще більше мотивуєшся на плідну працю. У цій справі важливо бути мужнім, сильним, витривалим, – розповідає сталевар.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.