Эта страница еще не переведена на русский язык
Моя точка опори 16.11.2023 Читать 5 мин

Запоріжсталь привітав металургів-військовослужбовців з ювілеєм комбінату

З нагоди 90-річчя Запоріжсталі співробітники комбінату, що захищають Україну, приймали привітання та подарунки.

У листопаді Запоріжсталь відзначає почесний ювілей – 90 років з дня заснування підприємства. Навіть в умовах війни, металургійний комбінат продовжує роботу та допомагає тим, хто сьогодні боронить країну та наближає перемогу. А більше тисячі працівників Запоріжсталі сьогодні боронять Україну на передовій.

Напередодні 90-річчя підприємства генеральний директор Запоріжсталі Роман Слободянюк завітав до бійців, аби особисто привітати зі святом.

– Запоріжсталь знає, якою дорогою ціною дається Україні боротьба, адже понад тисячу наших колег боронять Україну на передовій. До 90-річчя комбінату ми не влаштовуємо пишних святкувань, а їдемо до хлопців з родини Запоріжсталь, які захищають мирних, аби подякувати їм за їх щоденний подвиг. Звичайно, охопити усіх ми не зможемо з різних причин. Втім, теплими були зустрічі з запоріжсталівцями, які боронять українців на Харківському, Запорізькому, Донецькому напрямках.

Ми пам’ятаємо правдивий вислів: якщо тил забуде за фронт, то фронт буде там, де тил. Ми пам’ятаємо і тримаємо зв’язок з нашими героями, яким завдячуємо своїми життям і своєю працею, – привітав співробітників-військовослужбовців генеральний директор Запоріжсталі Роман СЛОБОДЯНЮК.

Захисникам, з нагоди ювілею комбінату, подарували подарунки – рюкзак з теплими речами та необхідне приладдя для побуту.

– Я працював на Запоріжсталі чверть століття, тому 16 листопада – це для мене особливий день. Як, напевно, і для кожного запоріжсталівця. І я щасливий, що колись обрав для себе цей згуртований та загартований колектив. І навіть зараз, коли знаходжуся на передовій, все одно пам’ятаю, я – металург, і я пишаюся цим. Вітаю рідне підприємство з почесною датою!», - каже співробітник Запоріжсталі, нині військовослужбовець Національної гвардії України Андрій АВРАМЕНКО.

Працівник сталеплавильного цеху, нині нацгвардієць Олексій, увазі рідного підприємства неабияк радий. Запоріжсталівець каже, що найбільше за все зараз мріє про якнайшвидшу перемогу та знову вийти на зміну до рідного цеху.

– Навіть коли ми далеко від комбінату та колег, ми постійно відчуваємо їх підтримку. Ми завжди на зв’язку, отримуємо допомогу, якщо є потреба. Це дуже цінно для кожного з нас і приємно, що таку важливу для підприємства дату можемо відсвяткувати разом, за будь-яких умов, – розповідає запоріжсталівець та нацгвардієць Олексій БУШУЙ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.