Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 11.05.2023 Читать 4 мин

Військовослужбовці ЗСУ отримали від Запоріжсталі сучасну техніку

Електроніку від комбінату отримали бійці, які боронять Україну на Луганському напрямку.

З перших днів повномасштабного вторгнення Група Метінвест допомагає військовослужбовцям ЗСУ, що боронять незалежність України на різних напрямках. Саме мілітарна ініціатива Сталевий Фронт Ріната Ахметова об’єднала всю допомогу бізнесів SCM. Різні підрозділи – Національна гвардія України, Сили територіальної оборони тощо – системно отримують від Метінвесту засоби захисту, дрони, тепловізори, автомобілі, спецспорядження та інше сучасне обладнання.

Днями сучасну техніку від Запоріжсталі в межах Сталевого Фронту отримали військові, які захищають Луганщину. Генеральний директор комбінату Роман Слободянюк передав два дрони DJI Mavic 3, два Starlink’и і дві зарядні станції Ecoflow.

– Завдання кожного зараз – продовжувати надавати допомогу нашим хлопцям. Ми завжди на зв’язку з військовими, тому швидко реагуємо на запити військових частин. Цього разу передали зарядні станції, старлінки та дрони для нашої аеророзвідки з Луганського напрямку, – зазначив Роман СЛОБОДЯНЮК.

Як розповідають військові, на полі бою дуже важко без аеророзвідки.

– Інтернет-зв’язок та зарядні станції потрібні нам 24/7, ми виконуємо бойові завдання у полях, де з цим дуже важко. Інколи зовсім не маємо можливості підзарядити техніку, а це – втрачений час на полі бою. Цього ми не маємо допускати. За допомогою до Метінвесту ми звертаємося вже не вперше, і завжди отримуємо все, що необхідно. Це дуже підтримує нас та допомагає здобувати на фронті маленькі перемоги, без яких неможлива велика, – зазначив представник Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій ЯКУНІН.

Нагадаємо, допомогу в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова отримав і новостворений підрозділ Гвардії наступу Національної гвардії України. Тепер у розпорядженні бійців – низка корисного обладнання: 20 приладів нічного бачення, 7 дальномірів, 30 колліматорних голографічних прицілів та збільшувачів-магніфаєрів до них, 10 біноклів Schteiner, 7 квадрокоптерів DJI MAVIC 3Т та FMC, а також автономні зарядні станції EcoFlow, супутникові модеми Starlink, планшети та ноутбук. А для підвищення мобільності бійців на фронт поїдуть бус і пікап.

Усього від початку повномасштабної війни в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова компанія спрямувала на допомогу українській армії понад 1,6 млрд грн.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.