Эта страница еще не переведена на русский язык
Волонтерство 01.03.2023 Читать 4 мин

Волонтер Запоріжсталі вже майже рік допомагає переселенцям та ЗСУ

Василь Завгородній, майстер цеху холодної прокатки Запоріжсталі, підтримує волонтерський рух комбінату.

У волонтерській спільноті комбінату Василь Завгородній з минулого року – допомагає переселенцям та оборонцям. Каже, відчув, що має зробити свій внесок у наближення перемоги й підтримувати українців, які постраждали від воєнної агресії окупантів.

– Ще влітку минулого року я долучився до волонтерського руху Запоріжсталі. Відтоді працював у центрах Метінвесту з розміщення вимушених переселенців у Запоріжжі, зараз продовжую шлях волонтера в одному з них. Я бачу сенс життя в допомозі тим, хто постраждав від агресії РФ, і в підтримці економіки країни – роботі на підприємстві. Це те, що я можу зробити і роблю для наближення перемоги, – зазначив Василь ЗАВГОРОДНІЙ.


Тут, у волонтерському молодіжному хабі Запоріжсталі, разом з колегами-металургами Василь проводить чи не весь свій вільний час. Сортування та видача гуманітарних наборів, забезпечення побуту родин вимушених переселенців, виготовлення окопних свічок, каверів та маскувальних сіток для військовослужбовців – усе це вже стало буденним для запоріжсталівця.

– Волонтерство я чергую з роботою. Один день тут, у хабі, наступного дня виходжу на робочу зміну. Вільного часу на відпочинок майже немає, ми постійно намагаємося бути тут, допомагати людям, – додав Василь.

Нещодавно спеціаліст пройшов курси з підвищення кваліфікації в Метінвест Політехніці, щоб розвиватися в обраній професії. Як зізнається Василь, поєднувати роботу на Запоріжсталі з волонтерством він планує стільки, скільки в цьому буде потреба.

– Кожен із нас сьогодні робить усе можливе на своєму фронті заради того, щоб після перемоги відбудувати все, що було зруйновано, і розвивати нашу батьківщину. Наш обов’язок – підтримувати одне одного, підприємство, країну і наших захисників. Комбінат, як і завжди, залишається нашою опорою і опорою для України, –  переконаний Василь.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.