Эта страница еще не переведена на русский язык
Важная новость 27.02.2023 Читать 3 мин

Унікальний вісепрокатний стан Каметсталі підтвердив відповідність сучасним американським стандартам

На Каметсталі працює унікальний вісепрокатний стан – єдиний у світі, на якому осі виробляють методом поперечно-гвинтової прокатки. Ця продукція має великий попит як в Україні, так і в Європі, а також у замовників з Північної Америки.

Щоб відвантажувати осі на заокеанський ринок, необхідно дотримуватись високих вимог американських стандартів. Ще на початку 2000 років на комбінаті була розроблена, впроваджена й успішно функціонує Система управління якістю при виробництві залізничних осей для Асоціації американських залізниць. До речі, ця Асоціація, заснована ще в 1934 році, включає основні вантажні залізниці США, Канади та Мексики, а також деякі компанії, що керують невеликими лініями. Вона здійснює діяльність у таких галузях як експлуатація, технічне обслуговування, безпека руху; теоретичні та прикладні дослідження; економіка, фінанси, законодавчі питання тощо.

Комбінат Каметсталь, зареєстрований у цій Асоціації як підприємство DDAP, ще на початку 2022 року успішно пройшов останній ресертифікаційний аудит Програми забезпечення якості й отримав Сертифікат відповідності на залізничні вагонні та локомотивні осі. Саме він дає право постачати цю продукцію на Північноамериканський ринок.

Одна з вимог американського стандарту – щорічний зовнішній наглядовий аудит виробника осей. Чергову перевірку функціонування на Каметсталі Програми забезпечення якості проведено в лютому нинішнього року. На підприємстві провідний аудитор на власні очі побачив стан 250, випробувальну лабораторію, відділ навчання персоналу, технологічне управління, а також процеси виробництва й контролю якості чорнових, напівоброблених і чистових осей за стандартом Асоціації американських залізниць, нові засоби контролю якості осей, нещодавно впроваджені у виробництво. Перевірка не виявила жодних порушень. Тому за результатами наглядового аудиту дію Сертифікату відповідності продовжать.

Загалом уже понад 20 років металургійний комбінат під час сертифікаційних і наглядових аудитів підтверджує, що Система управління якістю на підприємстві відповідає всім вимогам сучасних американських стандартів, успішно працює, безперервно розвивається та вдосконалюється. Цей факт є гарантією безпеки Американських залізниць, які використовують на своїх вагонах та локомотивах осі з логотипом DDAP.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.