Эта страница еще не переведена на русский язык
Модернизация 13.02.2023 Читать 3 мин

У цеху гарячої прокатки Запоріжсталі триває капітальний ремонт нагрівальних колодязів

Новий 2023 рік у прокатників ЦГП розпочався з капітального ремонту групи нагрівальних колодязів № 12. Наразі роботи знаходяться на початковому етапі.

Капітальні ремонти – комплексна кропітка робота, що вимагає тривалої підготовки, злагодженої роботи фахівців під час зупинки агрегатів і професійності залучених спеціалістів. Новий 2023 рік у прокатників ЦГП Запоріжсталі стартував капітальним ремонтом групи нагрівальних колодязів № 12. Зараз роботи знаходяться на початковому етапі, попереду у фахівців – багато справ.

– До капремонту залучені вогнетривники й механослужба підрозділу, а також спеціалісти управління автоматизації, ЦЕТЛ і Метінвест-Промсервісу, – розповідає начальник дільниці з ремонту енергоустаткування Сергій САВЕНКО. – Фронт робіт широкий – від заміни футерування до заміни контрольно-вимірювальних приладів.

Серед основних робіт варто зазначити заміну вогнетривкого футерування стін комірок, подини, перевалів, опорних арок, зводів регенераторів, стін, насадок під насадкові пристрої регенераторів, ремонт і приведення в проєктне положення металокаркасу, а також ремонт енерго- й електрообладнання, ремонт і заміна контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Завершальним етапом капремонту стане налагодження роботи устаткування.

– Плануємо завершити всі справи вже до листопада. Наразі працюємо за графіком. Поступово переходимо до нового етапу капітального ремонту, – додав Сергій САВЕНКО

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.