Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 12.03.2024 Читать 4 мин

Співробітники ЦГЗК взяли участь у акціях на підтримку Сил оборони

Ветерани праці та молоді спеціалісти Центрального ГЗК Метінвесту у лютому організували збір продуктів та ліків, теплого одягу та виготовили окопні свічки для  українських захисників.

Активісти ветеранської організації Центрального ГЗК – добре знані у Кривому Розі волонтери – системно роблять вагомий внесок у перемогу над ворогом, організовуючи збір речей та продуктів для українських захисників. Небайдужі пенсіонери підприємства завжди активно долучаються до різноманітних благодійних акцій. Тільки у лютому вони знову задонатили майже 8 тисяч гривень на пальне для ЗСУ. А ще, на прохання бійців, онуки цегоківських ветеранів створили маленькі мальовані листівки-обереги, які надихатимуть і підбадьорюватимуть воїнів. Дитячі роботи вже прикрашають стіни у місцях розташування наших захисників.

«Наші ветерани дуже дружні та згуртовані. З любов'ю і вдячністю вони піклуються про захисників, бо розуміють: все, що маємо сьогодні, це виключно завдяки тим хлопцям та дівчатам, які стоять на захисті України. Сподіваємося і віримо, що наша щира підтримка, наші молитви допоможуть їм триматися на фронті, здолати всі труднощі на шляху до Перемоги, захистять від ворожої небезпеки. Я дякую усім нашим небайдужим ветеранам та їх родинам за добрі серця і золоті руки: вони виконують дуже потрібну зараз роботу»,  – зауважила голова БФ «Ветеран» Наталя ФЕДОРКО.

Для молоді підприємства також стало доброю традицією надавати підтримку колегам-військовослужбовцям. Мало не щодня оборонці на різних напрямках фронту отримують від наших волонтерів корисні речі. Нещодавно активісти молодіжки власноруч виготовили близько 200 окопних свічок та зв'язали 50 пар теплих шкарпеток. Усе це невдовзі відправлять бійцям на передову.

«Ми вільні та незалежні завдяки нашим військовослужбовцям. Допоки вони на передовій захищають наші життя, ми маємо їм всіляко допомагати, кожен на своєму фронті. Наш фронт – волонтерський. Тож тримаємо його - впевнено, без втоми, попри все! Хочу висловити подяку всім небайдужим цегоківцям, хто долучився до нашої акції «Тепло на фронт». Не зупиняймося на цьому!», – підкреслив голова Спілки молоді ЦГЗК Ілля ШОСТОВ.