Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 10.07.2023 Читать 4 мин

Нові «очі» для розвідки: захисники отримали від Метінвесту сучасну техніку

З новими дронами працюватиме аеророзвідник – мобілізований співробітник Запоріжсталі.

Група Метінвест у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова передала сучасні дрони бійцям ЗСУ. Військові отримали два MAVIC'и: один денний, інший буде очима бійців в нічний час.

Передав нових пташок військовим начальник цеху підготовки составів Запоріжсталі Олександр Єгоров.

– Зараз приблизно тисяча працівників підприємства перебувають на фронті. І поки вони захищають нас там, ми маємо підтримувати їх всіма способами. Тому ми працюємо заради підтримки оборонців, скорішого звільнення нашої країни від окупантів та наближення перемоги, – прокоментував Олександр ЄГОРОВ.

Завдяки сучасній камері та зуму розвідники можуть розгледіти ворожі позиції на відстані до 7 кілометрів. Слугуватиме техніка на Донецькому та Луганському напрямках.

– Ці «пташки» – наші надійні помічники і вдень, і вночі. Саме завдяки дронам ми можемо стежити за позиціями ворога, за їх діями. Іноді це допомагає нам вдало просунутися чи обійти ворога, а іноді й справді рятує життя. Тож дронів на передовій замало не буває. Я дуже вдячний Метінвесту за цю підтримку, – зазначив аеророзвідник на псевдо «Гаммі».

Саме він працюватиме з дронами. До війни чоловік був співробітником Запоріжсталі. Але коли почалося повномасштабне вторгнення, не вагаючись вирушив на фронт добровольцем. Як розповідає військовослужбовець, разом з ним на фронті служать чимало колег.

– У моєму підрозділі є декілька хлопців, які теж раніше працювали в Метінвесті, але в інших містах – Кривому Розі, Покровську. Та й зі своїми колегами з цеху я завжди на зв’язку. Вони цікавляться, як в мене справи, розповідають, як працює підрозділ, підприємство. Подумки ми завжди поруч, – додав «Гаммі».

Раніше Метінвест передав прикордонникам десять «Валькірій» та авто на 15 млн грн.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.