Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 02.12.2022 Читать 3 мин

Метінвест передав для захисту військових ще одну партію модульних укриттів

Група Метінвест продовжує підтримувати захисників України. У листопаді на криворізьких підприємствах компанії виготовили 12 металевих укриттів. Споруди будуть зміцнювати окопи й захищати наших бійців від артилерійських обстрілів.

Модульні укриття виготовляють бригади слюсарів та електрогазозварників з різних підприємств компанії. Конструкції збирають із хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом, враховуючи потреби військових. За розміром кожна споруда в довжину складає шість метрів, її діаметр – більш як два метри, але вона легко розбирається для транспортування й переміщення на інші позиції. На виготовлення однієї такої конструкції спеціалісти витрачають приблизно 400 годин.

Модульні укриття для військових багатофункціональні. Всередині кожного спеціалісти облаштували шість дерев’яних ліжок і змайстрували піднімну підлогу, яку можна використовувати як сховище. Також змонтували спеціальні відсіки для зберігання амуніції та стратегічних речей, а для обігріву встановили буржуйки з сушарками для одягу. На металевих пічках можна також приготувати їжу й закип’ятити воду. У разі небезпеки оборонці зможуть вийти через блоки з аварійним виходом.

Захисні споруди необхідні військовим для охорони рубежів нашої країни та на передовій. Загалом у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова підприємства компанії виготовили та передали українським військовим 40 надійних модульних укриттів. На підприємствах Метінвесту їх планують виготовляти до кінця війни.

Нагадаємо, що для створення комфортних умов захисникам у холодну пору року колективи криворізьких підприємств компанії передали на передову 300 буржуйок. Метінвестівці також допомагають бійцям технікою, пальним, будівельними матеріалами та приладами для облаштування бліндажів.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.