Эта страница еще не переведена на русский язык
Гуманитарная помощь 18.10.2022 Читать 4 мин

Амбасадор «Рятуємо життя» Дарійо Срна закликав клуби Ліги чемпіонів з футболу допомагати Україні

Директор з футболу ФК «Шахтар» Дарійо Срна звернувся до всіх учасників футбольної Ліги чемпіонів із проханням підтримати українців через платформу гуманітарного проєкту «Рятуємо життя».

Боротьба проти російської навали згуртувала не тільки українців, а й весь цивілізований світ. Дедалі більше медійних персон і відомих діячів виходять із гучними заявами на підтримку України. Їх активність не обмежується словами: вони організовують збори, роблять приватні пожертви та використовують свою впізнаваність, щоб заохотити інших донейтити на нашу стійкість і перемогу.

Зосереджувати зусилля приватних благодійників і компаній допомагає гуманітарний проєкт «Рятуємо життя», котрий заснував Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова. Серед його амбасадорів є також чимало відомих осіб, зокрема директор з футболу ФК «Шахтар» Дарійо Срна. Легендарний спортсмен підписав меморандум про співпрацю з благодійним фондом Do it together та ввійшов у його Програмну Раду. Так він планує залучити світову футбольну спільноту на підтримку українців, які потерпають від агресії РФ. Нещодавно в межах своєї діяльності Дарійо Срна закликав кожного з 31 учасника цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів підтримати Україну. У своєму зверненні він запропонував футбольним клубам приєднатися до допомоги на платформі Saving Lives.

– Сьогодні Україна як ніколи потребує підтримки. Тому я звернувся до європейських клубів та впевнений, що багато команд не залишаться осторонь і виявлять солідарність з нашими людьми та країною, – зауважив директор з футболу ФК «Шахтар» Дарійо СРНА.

Зусиллями «Рятуємо життя» вразливим категоріям українців надають необхідні продукти й засоби гігієни, у медзаклади постачають препарати, витратні матеріали та обладнання, а шелтери й територіальні громади отримують харчі.

 Розширення кола партнерів допомагає нам щодня рятувати ще більше людей, які постраждали внаслідок вторгнення РФ. Завдяки донатам до фонду Do it together від великих донорів і співробітників Метінвесту, а також фінансуванню найбільших бізнесів SCM, набори життя вже отримали тисячі українців. Тож закликаю всіх друзів та партнерів долучитися до великої справи, – висловився керівник гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» Олександр ВИШНЯКОВ.

Нагадаємо, що «Рятуємо життя» – це масштабна ініціатива, котра об’єднала приблизно 100 компаній-донорів зі всього світу – Німеччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ й інших країн. Також до гуманітарного проєкту через внески у благодійний фонд Do it together долучаються співробітники Метінвесту.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.