Эта страница еще не переведена на русский язык
Продукция 04.04.2023 Читать 3 мин

На Каметсталі освоїли виробництво молольних куль великого діаметру

У сортаменті металопродукції Каметсталі – перша новинка-2023. Прокатники комбінату освоїли виробництво молольних куль діаметром 100 міліметрів.

У березні на дільниці кулепрокатних станів була вироблена перша партія куль-100, необхідних для стабільної роботи гірничо-збагачувальних комбінатів. Нова прокатна продукція, призначена для подрібнення руди у шарових млинах, відповідає вимогам держстандартів України.

Донедавна найбільшими кулями, виробництво яких технічно можливе на прокатному обладнанні Каметсталі, були 80-міліметрові, виготовлення яких розпочалося понад рік тому. Над виконанням завдання щодо освоєння нового виду продукції, 100-міліметрових куль, працювали спеціалісти служб і підрозділів комбінату, і насамперед – прокатного цеху.

Прокатники модернізували устаткування за власними кресленнями. Були проведені роботи з калібрування, підготовки оптимальних розмірів прокатних валків, з урахуванням технічних можливостей прокатного стана.

Особливу увагу приділили оптимізації режиму нагріву заготовки у печах стана, щоб зменшити навантаження на працююче обладнання. Визначилися із параметрами загартування, завдяки чому досягли третьої групи поверхневої твердості куль.

– Освоєння молольних куль такого великого діаметру – це успіх прокатників, який ми будемо розвивати. Це перший з освоєних у цьому році нових видів прокату, в наших планах є й інші новинки. Адже навіть у скрутний час підприємство не стоїть на місці, а продовжує працювати та оновлювати лінійку затребуваної на ринку продукції. Розширення сортаменту на Каметсталі – важливий крок, який дозволяє нам об’єднатися навколо спільної мети – успішного майбутнього нашого підприємства, – зазначив головний прокатник – начальник прокатного цеху Олександр ОЛІЙНИК.

Вже у квітні прокатники планують відвантажити українським споживачам майже 400 тонн молольних куль сотого діаметру.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.