Эта страница еще не переведена на русский язык
Комфорт сотрудников 14.02.2024 Читать 4 мин

На Каметсталі оновили парк автівок швидкої допомоги

Сучасна техніка – на варті здоров’я співробітників. На Каметсталі завершили програму оновлення машин швидкої допомоги.

У січні на підприємстві стала до роботи ще одна сучасна автівка медичної служби. Обладнана за усіма вимогами, машина є надійним помічником спеціалістів здоровпунктів комбінату, які щоденно працюють заради безпеки здоров’я металургів і коксохіміків.

«Швидка» готова у разі потреби доправити пацієнтів до медичного закладу і обладнана усім необхідним для надання екстреної допомоги – дефібрилятором, кисневою апаратурою тощо. У складі новітнього устаткування також три види зручних м’яких і жорстких нош, крісло-каталка. Салон обладнаний з урахуванням потреб комфорту робочих місць водія та медперсоналу.

Загалом цілодобове чергування на комбінаті несуть три медичні автомобілі. Раніше медикам вже передали в експлуатацію дві нові, обладнані за сучасними вимогами машини. Таким чином, на підприємстві виконали програму оновлення парку автівок швидкої допомоги. Тож медпрацівники, які щоденно виконують чергування під час проведення робіт підвищеної небезпеки, виїжджають на термінові виклики, отримали додаткові можливості для невідкладних дій у разі екстрених ситуацій, що особливо важливо в умовах воєнного стану.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.