Эта страница еще не переведена на русский язык
Модернизация 03.10.2023 Читать 4 мин

На Центральному ГЗК Метінвесту модернізують обладнання

На збагачувальній фабриці Центрального гірничо-збагачувального комбінату провели плановий ремонт спецобладнання. Спеціалісти модернізували 140-тонний млин МШЦ 3,6 х 5,0. Від ефективної та безаварійної роботи устаткування залежить якість виробництва концентрату.

Для забезпечення правильного функціонування обладнання спеціалісти замінили основні вузли та деталі: промвал, вал-шестерню, підшипники та вкладиші. Був відремонтований короб розвантаження і обрамлення шахти млина. Особливу увагу приділили барабану млина. На цій конструкції замінили бронь, черпаки, горловину та бутару, що сприятиме оптимізації процесу подрібнення сировини та покращенню його якості. Під час ремонту були відновлені та підсилені патрубки, що забезпечують подачу та вивантаження продукту. Окрім того, було оновлене й  інше обладнання – спеціалісти «Метінвест-Промсервісу» замінили ребристу футерівку у конвеєрі та стакани нижніх опор двох класифікаторів.

– Усі заходи спрямовані на підтримку стабільної роботи та високої якості виробництва концентрату, що є ключовим завданням для збагачувальної фабрики. Фабрика продовжує свою роботу над удосконаленням обладнання. Цьогоріч вже відремонтовано сім млинів і планується ремонт ще трьох одиниць устаткування. Наші спеціалісти системно працюють над питаннями вдосконалення підходів до технологічного обслуговування та ремонту устаткування, щоб забезпечити найкращі результати,  зазначив начальник збагачувальної фабрики ЦГЗК Метінвесту Олександр СІДЛЕЦЬКИЙ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.