Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 06.02.2024 Читать 6 мин

Метінвест забезпечив запорізьких рятувальників бронежилетами високого класу захисту

Фахівці ДСНС чи не першими прибувають на місця прильотів ворожих ракет, які у Запоріжжі та Запорізькій області – не рідкість. Тож Метінвест від початку повномасштабної війни забезпечує рятувальників захисною амуніцією. 

Нещодавно призер Олімпійських ігор з плавання Денис Силантьєв передав від компанії 15 бронежилетів для працівників ДСНС у Запорізькій області.

 Я дуже вдячний кожному з рятувальників за їх важку роботу. Важку фізично та психологічно, але вкрай важливу, особливо в реаліях війни. Ми вже не вперше допомагаємо і працівникам ДСНС, і військовим лікарям, і продовжуватимемо це роботи й надалі, аби максимально убезпечити наших рятувальників, – каже Денис СИЛАНТЬЄВ.

Бронежилети  важать до 9 кілограм, мають високий 4 клас захисту. Ними екіпірують рятувальників ДСНС, які працюють у прифронтових містах та селах Запорізької області та безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідки ворожих прильотів.

 Ці бронежилети ми розподілимо по всім підрозділам нашого Запорізького гарнізону, в яких є наявна необхідність щодо оновлення існуючих бронежилетів. Дякуємо Метінвесту та Денису Силантьєву, за таку важливу підтримку та дійсно сталевий захист, – подякував начальник управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олексій ПУГА.

Рятувальники кажуть, ворог – підступний. Тож вони потребують додаткового захисту під час роботи на місцях влучань російських ракет.

 Неодноразово були випадки, коли ворог наносив повторні удари по місцях, де вже працюють рятувальники. До того ж, на місцях влучань ще залишаються уламки ракет, які можуть здетонувати будь-якої миті. Наша робота небезпечна, тож захисна амуніція має бути найдійна, – розповів начальник караулу першої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олексій СУХОРУКОВ.

Зазначимо, що за час повномасштабної війни в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест передав цивільним та військовим понад 150 тисяч бронежилетів.