Група Метінвест домовилася про співпрацю з американською організацією ветеранів війни America’s Warrior Partnership (AWP) під час 11-го Щорічного симпозіуму військових (11th Annual Warrior Symposium), що пройшов 7-8 серпня у Вашингтоні. Партнерство має на меті обмін досвідом, поширення найкращих практик і допомогу в реалізації ветеранських проєктів в Україні.
America’s Warrior Partnership – це національна неприбуткова організація, що об’єднує зусилля ветеранських спільнот, бізнесу та громадських організацій для покращення якості життя колишніх військових і допомоги в задоволенні їхніх нагальних потреб. Організація забезпечує навчання, захист інтересів та співпрацю з ветеранами, їхніми сім'ями та громадами, які їм допомагать.
«AWP підтримує масштабний підхід Метінвесту до роботи з колишніми військовими. Тоді як США мали достатньо часу, щоб розробити ветеранські програми, Україні доведеться пройти цей шлях у стислі терміни. Тому ми з радістю поділимося своїм досвідом і найкращими практиками з українськими ветеранами в партнерстві з Метінвестом», – зазначив президент і генеральний директор AWP Джим ЛОРРЕЙН.
AWP виступає організатором 11-го Щорічного симпозіуму військових і збирає сотні професіоналів, що працюють із ветеранами, щоб покращити якість послуг для них по всій Америці. Про український досвід і практики реінтеграції військових до цивільного життя на симпозіумі розповіла директорка зі сталого розвитку та взаємодії з персоналом Метінвесту Тетяна ПЕТРУК.
«Метінвест – одна з перших компаній в Україні, яка застосовує системний підхід до роботи з ветеранами. Наша програма комплексна й охоплює всі етапи взаємодії з колишніми військовими. Упевнена, що практичний досвід компанії, де за винятком мобілізованих працює близько 52 тисяч людей, з яких понад 70% чоловіків, стане у пригоді державі, щоб удосконалити бюрократичні процедури й визначити, яких сервісів насамперед потребують ветерани», – зазначила вона у своєму виступі.
Також представники Метінвесту взяли участь у заході на підтримку інтересів України в США. Серед учасників були американські й українські дипломати, військові, представники української громади й аналітичних центрів. В Українському домі, головному майданчику для обміну ідеями всіх друзів України, Тетяна Петрук розповіла про стратегію роботи з ветеранами найбільшої української приватної компанії. Для всіх охочих також провели віртуальну екскурсію «Простір переосмислення», що дає змогу поглянути на зруйноване обстрілами Запоріжжя та уявити, яким воно може стати після відновлення.