Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 16.05.2023 Читать 4 мин

Метінвест передав розвідникам України тепловізійні приціли на 2 млн грн

Група Метінвест допомагає зміцнювати обороноздатність України від початку повномасштабної війни. В межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова розвідники отримали чергову партію сучасної техніки.

З кожним днем українська армія посилюється вкрай важливим новітнім обладнанням, яке знаходить, закуповує та безплатно передає Метінвест. Головне управління розвідки неодноразово отримувало допомогу, серед іншого – сучасні дрони. Цього разу компанія передала спецпідрозділу ГУР п’ять тепловізійних прицілів LW75MG виробництва Brolis Semiconductors.

ЦИФРА

Загальна вартість п’яти тепловізійних прицілів – приблизно 2 млн грн. Техніка дозволяє побачити ворога в темряві, за несприятливої погоди та з великої відстані

Ця модель є найчуттєвішою прицільної системою на ринку військової оптики, що дозволяє виконувати операції на довгі дистанції. Пристрій можна використовувати як окремий тепловізійний прицільний засіб, так і як портативну техніку. Він володіє найкращими характеристиками стійкості до умов навколишнього середовища та витривалості застосування.

– Група Метінвест долучилася до захисту України з перших днів повномасштабного вторгнення. Компанія та її акціонер Рінат Ахметов у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт підтримують армію – Метінвест передає на фронт бронежилети, мобільні укриття, тактичне спорядження, автівки й устаткування. Тож ми разом ідемо до перемоги, – зазначив керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ.

Обладнання має визнання в Європі та у країнах НАТО й наразі використовується у збройних силах багатьох європейських країн. 

В межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест спрямував на захист України вже понад 1,8 млрд грн. На фронт системно доставляється амуніція, військова техніка й транспорт. Також підприємства компанії самостійно та спільно з партнерами виготовляють вироби зі сталі для потреб військовослужбовців. Зокрема, мобільні укриття, протитанкові їжаки, мінібастіони, жорсткі елементи захисту для фронтових автівок, польові пічки та саперні кішки.

Дізнатися більше про устаткування можна в прикріпленому файлі.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Додаткова інформація до обладнання.pdf 2,63 MB