Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 03.11.2023 Читать 4 мин

Метінвест передав нацгвардійцям пікапи на 3 млн грн

Група Метінвест продовжує посилювати обороноздатність армії. У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова компанія передала військовій частині «Хартія» Національної гвардії України партію пікапів.

Потреба в транспорті на фронті є завжди, адже його життя в умовах бойових дій дуже нетривале. Щоб поповнити парк авто бійців Нацгвардії, Метінвест передав військовій частині «Хартія» п’ять потужних пікапів «Навара». Воїни кажуть: машини перефарбують на зиму, обшиють броньованими пластинами та будуть використовувати для наступу й боротьби з ворожими дронами.

ЦИФРА

Загальна вартість нових помічників нацгвардійців – п’яти пікапів «Навара» – приблизно 3 млн грн

–  Машини ми плануємо домодифікувати. Ті, що будуть перевозити особовий склад, обшиють кумулятивною бронею, а ті, що будуть використовуватися для збиття ворожих дронів, обладнають зброєю. Техніка допоможе нам ефективніше боротися з загарбником заради звільнення нашої держави, – зазначив начальник секції логістики штабу 13-ї бригади Нацгвардії «Хартія».

Окрім того, наразі у військових є запит на вантажівки, адже вони потужніші, ніж пікапи, й потрібні для перевезення особового складу, речей, амуніції та зброї.

–  Загальна кількість автомобілів, які Метінвест передав Силам оборони України – вже понад п'ятиста. На цьому етапі війни вже є певна насиченість пікапами, тому військові просять повнопривідні вантажівки. Ми отримуємо такі запити дуже часто, тож починаємо шукати та привозити саме цей вид автомобілів, – розповів керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр ВОДОВІЗ.

Від початку повномасштабного вторгнення Метінвест спрямував на підтримку України вже 4,2 млрд гривень. З цієї суми понад 2 млрд грн – це допомога бійцям у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Компанія виготовила та передала захисникам броньовані щити для 200 фронтових машин, майже 280 спеціальних мобільних укриттів, а також закупила для військових понад 1500 дронів, 2 000 тепловізорів, 875 одиниць комунікаційного обладнання.

А ще Метінвест розпочав виробництво протимінних тралів для військової техніки ЗСУ. Конструкції встановлюються на танки і використовуються для розмінування території та убезпечення життя бійців.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.