Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 01.04.2022 Читать 4 мин

Метінвест на Київщині передав першу партію засобів захисту для тероборони

Група Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського передала 450 комплектів бронежилетів та касок для 114-ї бригади територіальної оборони Київщини, яка служить на передовій.

Компанія виділила 10 млн євро на придбання засобів захисту для ЗСУ і територіальної оборони. Вже закуплена перша партія з 5000 штук бронежилетів, а також касок та аптечок.

Сучасні засоби захисту придбані в Європі та виготовлені з якісних матеріалів. Зокрема, бронежилети мають четвертий рівень захисту, що забезпечить повний захист наших воїнів від прямого влучання стрілецькою зброєю або від ураження уламками від артилерії.

– Історія питання така: Президент України Володимир Зеленський звернувся до бізнесу з проханням допомогти нашій державі в скрутну годину, щоб забезпечити армію, територіальну оборону засобами індивідуального захисту для військовослужбовців. Група Метінвест Ріната Ахметова відгукнулася та наразі надає допомогу і закуповує бронежилети, каски й аптечки. Першочергово комплекти надаються підрозділам ТРО, які стоятимуть на передньому краї оборони на Київщині, тому що Київщина – серце нашої держави. І ми не можемо допустити, щоб ворог якимось чином зайняв цю територію, – розповів речник голови військової адміністрації Київської області Олег МАТВІЄНКО.

Група Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського підтримує ЗСУ і територіальну оборону з перших днів війни. Для допомоги захисникам та оборони міст підприємства компанія і партнери вже виготовили й передали приблизно 40 тисяч протитанкових їжаків, а також понад 10 тисяч шипованих ланцюгів проти колісної техніки та протидесантних їжаків.

Також підприємства Метінвесту освоїли виробництво броньових пластин для бронежилетів, надають матеріали для укріплення захисних споруд, транспорт і пальне.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.