Знайти свою людину і побудувати міцні стосунки у зрілому віці набагато складніше, ніж у роки юності. Бо кожен вже має певний життєвий досвід, незмінні звички і принципові вимоги. Проте, якщо почуття все ж спалахують, з них вигартовується міцне подружжя, яке кохає, цінує, поважає й пишається одне одним. У Ганни Авраменко та Олександра Шевченка з Інгулецького ГЗК Метінвесту все саме так і сталося.
У перші місяці повномасштабної війни важливу місію взяла на себе і Ганна. Коли ворог підходив до Кривого Рогу з боку Херсонщини, вона удвох із приятелькою готувала обіди щодня на 270 солдатів, що прикривали Інгулець. Деколи працювали на кухні і вночі, аби зранку ще дві помічниці відвезли гаряче захисникам. Жінкам доводилося піднімати величезні важкі каструлі, подовгу стояти біля плити. Це відбилося на Ганниному здоров’ї, що зрештою привело до важкої травми. Довгі місяці жінка провела на лікарняному. Увесь цей час чоловік підтримував її і організував збір допомоги для лікування. Тепер вже воїни, якими опікувалася Ганна, допомогли їй в прямому сенсі стати на ноги. Добро повернулося.
«За цей період, що ми у розлуці, я побачила свого чоловіка наче іншими очима. Ми завжди були різні за поведінкою. У мене все має бути впорядкованим, чітким і розпланованим. Олександр більш легкої вдачі, але нам разом дуже комфортно. Але тепер я розумію, що ще більше поважаю свого чоловіка і пишаюся ним. Адже завоювати репутацію у мирний час перед жінкою – це одне, а ось стати авторитетом для чоловіків на фронті – зовсім інше. Я впевнена, що у зрілому віці любов обов’язково має бути помножена на повагу», – ділиться Ганна.
А ще цих двох закоханих поєднують мрії. Як тільки закінчиться війна планують їхати у мандри. Днями обирали, куди найперше? Венеція перемогла Таїланд, тути пізніше. Олександр собі задумав багато роботи для душі: організувати столярну майстерню, де робитиме меблі для дому. Саме собою добудувати дім, зробити дружині теплицю й високі грядки, щоб легше було обробляти. Ганні ж бо дуже вдається оте садівництво-городництво. Але найперше слід вигнати з нашої землі ворога, щоб знову бути разом.