Эта страница еще не переведена на русский язык
Карьера 01.03.2023 Читать 5 мин

ГЗК Метінвесту у Кривому Розі продовжують навчати співробітників нових професій

На Інгулецькому ГЗК понад 150 працівників освоюють нові професії. Навчання дасть можливість розширити вміння, що необхідні чи зможуть знадобитися для виконання виробничих завдань, сприятимуть подальшому кар’єрному зростанню.

Робота на виробництві потребує постійного професійного росту й нових ґрунтовних знань. Тому на Інгулецькому комбінаті системно навчають спеціалістів, зокрема й перенавчають тих, хто вирішив опанувати нову спеціальністьНаразі робітники комбінату опановують професії електрогазозварника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, слюсаря з ремонту рухомого складу, дробильника, машиніста млина, машиніста насосних установок тощо. Усі групи, зібрані на початку року, вже опанували теорію та переходять до практичних занять.

– Робота на виробництві в умовах війни та критичного обмеження ресурсів потребує від колективу згуртованості й усвідомлення того, що працівникам вельми бажано мати кілька кваліфікацій. На Інгулецькому комбінаті значну увагу приділяємо навчанню співробітників технологічним і ремонтним професіям. Це дозволить сформувати сталий універсальний кадровий резерв, який у разі потреби зможе приймати виробничі рішення та якісно виконувати всі види робіт, – підкреслює директор з персоналу та соціальних питань ІнГЗК Групи Метінвест Михайло ЦУРКАН.

Нагадаємо, що на початку року 23 співробітники Центрального ГЗК отримали свідоцтва про одержання додаткової спеціальності «Машиніст тепловоза», а 64 співробітники КРМЗ пройшли курс навчання та здобули кваліфікацію за двома напрямками: «Електрозварник ручного зварювання» і «Слюсар зі складання металевих конструкцій».


Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.