Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 15.05.2024 Читать 5 мин

Фахівці Запоріжсталі передали на фронт відновлені машини

Підприємства Метінвесту у Запоріжжі продовжують допомагати військовослужбовцям в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова, зокрема, у ремонті важкої техніки та машин.

Так, фахівці Запоріжсталі на ремонтних базах ЗСУ відновили для оборонців кілька великих автівок – МАЗ та два КамАЗи – та вже передали їх нашим захисникам.

– Ми зробили доволі великий обсяг робіт, задіяли багато людей. Виконали ремонт бортів, ходової частини, причепа. Зараз існує проблема з запчастинами, на ці машини їх важко знайти. Однак ми зі свого богу знаходимо можливості для вирішення цих проблем. Робимо все, аби допомогти українським воїнам, – зазначив в.о. начальника експлуатації управління автомобільного транспорту Запоріжсталі Михайло ОВЕЧКО.

На фронті без таких великих машин – не обійтися, кажуть військові. Використовуються вони для виконання дуже різноманітних завдань, тож така допомога для них бійців дуже суттєва.

– Взагалі такої техніки в нас мало, вона потрібна завжди. Ці автівки ми використовуватимемо для доставки палива, продуктів забезпечення, їжі, екіпіровки. Дякуємо за допомогу і підтримку. Разом точно переможемо, – прокоментував військовослужбовець ЗСУ Ілля КОРОЛЮК.

Зазначимо, що загалом від початку повномасштабної війни Сталевий Фронт вже передав на фронт понад 1100 автівок різних типів – позашляховиків, машин швидкої допомоги тощо.