Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 29.04.2024 Читать 4 мин

Бійці на Запорізькому напрямку отримали РЕБи від Сталевого Фронту

Бійцям 128 окремої гірсько-штурмової бригади передали 10 систем радіоелектронної боротьби на мільйон гривень від імені мілітарної ініціативи “Сталевий фронт”.  

«Сучасна війна – це війна дронів та технологій, які допомагають ефективно вести бойові дії та знижувати ризик невідновлюваних втрат у війську. Системи РЕБ саме для цього створені – аби руйнувати плани окупантів, виводити із ладу ворожі дрони та знижувати їх боєздатність. Та найголовніше – вони допоможуть врятувати життя українських захисників», – зазначив генеральний директор Метінвест-Ресурсу Іван КОВАЛЕВСЬКИЙ після передачі обладнання.

Бійці 128-мої гірсько-штурмової бригади розповідають: зустріли війну на Запорізькому напрямку. Цілодобово хлопці відбивають ворожі атаки та невпинно нищать окупантів.

Отримані РЕБи військовослужбовці встановлять на бронетехніці. Засоби радіоелектронної боротьби «прикриватимуть» захисників під час виконання бойових завдань. І точно врятують не одне життя відважних оборонців.

«Коли бронетехніка виїжджає працювати, вона стає ціллю номер один для противника, він може використати не один і не два дрона-камікадзе, щоб знищити машину. РЕБи, які ми отримали, будуть захищати техніку та людські життя від FPV-дронів противника. Ми продовжуємо тримати стійку оборону на даному напрямку. І дуже приємно, що такі ініціативи, як «Сталевий фронт» допомагають у нашій боротьбі і забезпечують нас тим, що необхідно нам для ефективного виконання бойових завдань»,  – розповів головний сержант танкового батальону 128 ОГШБр на псевдо «Продюсер».

Зазначимо, що кількість переданої оборонцям тактичної оптики, засобів РЕБ та іншого обладнання у межах мілітарної ініціативи Сталевий фронт Ріната Ахметова вже досягла 6 тисяч одиниць. Загальна сума, яку бізнесмен та його бізнеси спрямували на допомогу військовим та цивільним українцям – 8 млрд грн.