Эта страница еще не переведена на русский язык
Помощь военным 29.04.2024 Читать 4 мин

Аптечки, маскувальні сітки та смаколики: волонтери Запоріжсталі продовжують підтримувати військових

Молодь Запоріжсталі передає на фронт медикаменти та приладдя.

Від початку повномасштабного вторгнення молодь комбінату Запоріжсталь згуртувалася навколо спільної справи – допомоги бійцям, що захищають Україну на передовій. Вже понад два роки молоді металурги збирають для бійців різне необхідне приладдя та передають його на передову. Разом з власноруч спеченими смаколиками.

Нещодавно активісти комбінату знову побували на передовій. Цієї поїздки волонтери молодіжної організації Запоріжсталі передали нашим військовим на Запорізькому напрямку маскувальні сітки, тактичні аптечки, рюкзаки парамедика та кровоспинні препарати.

Також захисників пригостили смачним домашнім пловом та передали смаколики – печиво власного виробництва, солодощі, домашню консервацію, енергетичні напої тощо.

– Ми постійно на зв’язку хлопцями, зокрема й з запоріжсталівцями на «передку»: цікавимося чим можемо допомогти нашим бійцям, маючи свої ресурси. Адже наша організація об’єднує багато небайдужих та діяльних волонтерів.  Завдяки цій згуртованості нам вдається швидко закривати запити наших оборонців та доставляти цю допомогу вчасно, – розповів лідер молодіжної організації Запоріжсталі Олег ДОНЕЦЬ.