Важлива новина 01.03.2022 Читати 4 хв

У Кривому Розі молодіжні організації Метінвесту відкрили пункти збирання допомоги

Представники молодіжних організацій криворізьких підприємств компанії організували пункти збору допомоги у чотирьох районах міста.

В результаті військової агресії сьогодні страждають мирні жителі України. Через обстріли і бомбардування вони лишаються без житла, вимушені переховуватися в укриттях, покидати рідні міста.

Нині ці люди гостро потребують найнеобхідніших речей: теплого одягу, взуття, ковдр і спальних мішків, засобів гігієни. За ініціативою молодіжної організації «Молодь Метінвесту» у місті терміново були відкриті у пункти збору допомоги постраждалим громадянам.

«Агресор не має ні гідності, ні честі, тому сьогодні є так багато постраждалих серед мирних українців. Серед тих, хто опинився у скруті через війну, є також і наші колеги. Ми не можемо лишатися осторонь, адже розуміємо, наскільки важливі сьогодні єдність і взаємодопомога. Ми щиро вдячні усім людям, які допомагають нам формувати запаси речей першої необхідності для постраждалих. Працюємо заради країни, віримо в наших захисників», - сказав член молодіжної організації Інгулецького ГЗК Євген ТАРАСОВ.

Запрошуємо усіх криворіжців доєднатися до волонтерського руху. Пункти збору допомоги знаходяться за такими адресами:

- КРМЗ, Саксаганський район, вул. Заводська, біля інженерного корпусу, збирають з 7:30 до 12:00;

- Північний ГЗК вул. Черкасова, адмін будівля УЖДТ, збирають  з 9:00 до 13:00;

- Центральний ГЗК, Покровський район, вул. Мусоргського,15, збирають з 9:00 до 17:00,

- Інгулецький ГЗК, мкрн. Інгулець, ПК «Інгулець», пр. Перемоги, 2а, збирають з 9:00 до 18:00,

- Південний ГЗК, Інгулецький р-н, музей Трудової слави ПівдГЗК, вул. Савицького,5, збирають  з 9:00 до 11:00