Важлива новина 16.02.2022 Читати 7 хв

Рінат Ахметов: «Ми цінуємо внесок кожного співробітника в загальний результат»

Сьогодні, 16 лютого, з трудовими колективами маріупольських підприємств Групи Метінвест – металургійного комбінату ім. Ілліча та «Азовсталь», Маріупольського ремонтно-механічного заводу та «Метінвест Промсервісу» – зустрілися Рінат Ахметов і народний депутат України Вадим Новинський. Під час спілкування обговорили стабільність і розвиток виробництва, модернізацію обладнання, реалізацію масштабних екологічних проєктів, розповіли про підвищення заробітної плати, важливі інвестиційні проєкти, поговорили про галузь та економіку країни загалом. Вони зазначили, що Група Метінвест нарощує інвестиції в розвиток виробництва й соціальний захист співробітників.

Рінат Ахметов і Вадим Новинський під час спілкування зі співробітниками підприємств відповіли на багато питань трудових колективів та наголосили, що за кілька останніх років довелося пережити багато подій, які могли вивести з рівноваги, але колективи ці труднощі лише загартували й об'єднали. Металурги завжди були та будуть надійною опорою Маріуполя й України. В усі часи та в будь-яких ситуаціях вони знають, що від їхньої стабільної роботи залежить не тільки добробут сімей, а й економіка всієї нашої країни.

Підприємства Групи Метінвест працюють і розвиваються, вчасно платять зарплату співробітникам, перераховують податки в усі рівні бюджетів міста та країни. На підприємствах продовжується модернізація, виконуються масштабні екологічні заходи, для колективів покращуються побутові умови роботи й відпочинку. Група Метінвест, як соціально відповідальний бізнес, щорічно інвестує кошти в розвиток міст присутності підприємств компанії, підвищуючи якість життя. Маріупольські меткомбінати допомогли і в боротьбі з пандемією коронавірусу, безоплатно забезпечивши українські лікарні киснем та облаштувавши кисневі точки.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ зазначив: «Головна цінність для Метінвесту – наші співробітники. Ми розуміємо важливість і цінність кожної людини, яка працює на наших підприємствах. Зберігаючи лідерські позиції в питанні оплати праці, ми інвестуємо в людей, у розвиток підприємств, створюємо нові робочі місця. Для нас також важливо, щоб міста й інфраструктура в них розвивалися, тому щороку ми збільшуємо соціальні інвестиції».

Дякую за вашу працю. Дякую за вашу відповідальність. Дякую вам за вашу любов. Любов до рідного заводу. Любов до рідного міста. Любов до України. Я тут для того, щоб разом із вами розділити хвилювання й тривогу. У нас із вами одна мета – сильні та успішні підприємства. Сильний та успішний Маріуполь. Сильна єдина й незалежна Україна. Ми любимо Маріуполь. Ми любимо Україну. Ми віримо в Маріуполь. Ми віримо в Україну. Ми досягнемо з вами великих успіхів. Ми продовжуємо будувати, продовжуємо інвестувати. Група Метінвест править один мільярд доларів інвестиції. Тут збудують новий університет. Ми зробимо все, щоб у місті було мирне та спокійне життя.

— Рінат АХМЕТОВ.