Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 16.02.2022 Читати 5 хв

Рінат Ахметов і Вадим Новинський відвідали улюблені місця відпочинку маріупольців

Акціонери Групи Метінвест Рінат Ахметов і Вадим Новинський прибули до Маріуполя. Представники великого бізнесу відвідали міський пірс, площу Свободи та Миру, парк «Веселка» й Мультицентр. Інвестиції Групи Метінвест у соціальну сферу за останні 10 років склали приблизно 1 мільярд гривень.

Рінат Ахметов і Вадим Новинський розпочали ранок із відвідування центрального пірса. Тут говорили про співпрацю, боротьбу з пандемією та майбутні перспективні проєкти. Реконструкція пірсу – спільний проєкт вартістю майже 43 мільйони гривень, половина з яких – соціальні інвестиції Групи Метінвест.

У нас із вами одна мета – сильні й успішні підприємства, сильний, мирний, гарний та успішний Маріуполь, сильна, мирна, єдина, гарна й успішна Україна. А найголовніше – щасливі люди, щасливі українці.

— Рінат АХМЕТОВ.

«Група Метінвест – надійний партнер маріупольської громади вже багато років, – закцентував Вадим БОЙЧЕНКО. – Ця підтримка є важливою для міста. За останні шість років спільної роботи ми змогли змінити Маріуполь, зробити його комфортнішим для життя. Дуже важливо, що допомога від Благодійних Фондів і Групи Метінвест завжди своєчасна. Адже в період пандемії саме завдяки цій підтримці Маріуполь вистояв та витримав удар. Разом ми змогли врятувати життя тисяч людей. Ця допомога неоціненна».

Також акціонери відвідали Мультицентр на Лівобережжі й побували в парку «Веселка». Оцінили масштаби реконструкції площі Свободи та Миру, відвідали опорну школу № 26.

У Маріуполі, як і в інших містах України, де є наші підприємства, ми системно підійшли до роботи з муніципалітетами та сталого розвитку територій. Підприємства не можуть жити окремим життям від міста, це єдиний механізм, адже значна частина містян – наші співробітники та члени їхніх сімей. Нам важливо, щоб міста розвивалися. Саме тому в Маріуполі за 10 років ми спрямували майже 1 мільярд гривень соціальних інвестицій.

— Юрій РИЖЕНКОВ, генеральний директор Групи Метінвест.

Нагадаємо, що всього за період із початку пандемії інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури медустанов у Маріуполі склали понад 72 млн грн, що дало змогу облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямим поданням кисню. Також для міських лікарень закуплено кріосистеми, які цілодобово обслуговують працівники металургійних підприємств Маріуполя.

За 12 місяців минулого року меткомбінат імені Ілліча передав лікарням Маріуполя й України 259 тисяч кубометрів газоподібного та 1302 тонни рідкого кисню, у тому числі 221 тонну рідкого кисню розподілено між лікарнями Покровська, Скадовська та Миколаєва для лікування хворих на коронавірус.

Також інвестиції металургів допомогли муніципалітету оновити Театральний сквер, парк «Веселка», площу Свободи й міський пірс. У Маріуполі з'явилися IT-простори «Спалах» та «1991». Створено Центри надання адміністративних послуг у Центральному й Лівобережному районах міста. Одним із ключових проєктів 2020 та 2021 років став ювілейний парк імені Гурова.