Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Важлива новина 26.02.2022 Читати 3 хв

Кам’янське. Ситуація на Каметсталі

Каметсталь працює в штатному режимі. На підприємстві діє антикризовий штаб на чолі з генеральним директором підприємства Дмитром Липпою. На щоденних засіданнях штабу вранці та ввечері обговорюються операційні питання організації роботи підприємств, а також питання безпеки персоналу.

Керівництво підприємства координує свої дії з міською владою, генеральний директор безпосередньо бере участь у засіданнях оперативного штабу Кам'янської військової адміністрації. Співробітники Каметсталі забезпечують безперебійне функціонування виробництва й випуск основних видів продукції.

У зв’язку з впровадженням комендантської години від сьогодні змінено графіки роботи персоналу – з 08-00 до 20-00 і з 20-00 до 08-00. Міський та корпоративний транспорт скориговані в часі.

Наш пріоритет – забезпечення безперебійної роботи підприємства. Виробництво працює в безперервному режимі. Ми системно створюємо безпечні умови для персоналу металургійного та коксохімічного підрозділів.

— Дмитро ЛИППА,  генеральний директор Каметсталі.

Станом на сьогодні підготовлено 8 надійних сховищ, розташованих на території підприємства. Вони готові прийняти працівників і в разі потреби членів їх сімей. До сховищ забезпечено безперешкодний доступ, цілодобово стоять чергові, всередині є необхідний запас води, продуктів і створено побутові умови для перебування значної кількості людей. Сховища забезпечені дротовим зв’язком, генераторами й іншим необхідним обладнанням. Усім співробітникам особисто повідомили план дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації.