Продукція 12.11.2021 Читати 4 хв

Азовсталь випустив нові види металопродукції для України та країн ЄС

Металургійний комбінат «Азовсталь» Групи «Метінвест» продовжує розробляти нові види металопродукції з урахуванням високих вимог замовників. У жовтні сортамент меткомбінату поповнився ще чотирма новими видами продукції, виготовленими за спецзамовленнями. Так, під час будівництва мосту через Дніпро у Києві буде використано понад 260 тис. тонн азовстальського листа.

Для замовника з Бельгії у конвертерному цеху меткомбінату «Азовсталь» випущені сляби з відкоригованим хімскладом сталі з урахуванням вимог щодо вмісту кольорових домішок, а частина – випущена з нижчим вмістом азоту.

Ще дві марки стали Grade 2626 та Grade 1611 з нижчим вмістом кремнію та вуглецю фахівці конвертерного цеху виробили для компанії з Фінляндської Республіки. Зокрема, для зниження вмісту кремнію в сталі до показника 0,05% фахівці меткомбінату «Азовсталь» внесли зміни не тільки до хімічного складу металу, а й розробили нову технологію його виробництва.

А в ТЛЦ розробили новий хімічний склад та підібрали нові режими термообробки, що дозволяють забезпечити комплекс механічних властивостей прокату та інших характеристик. Вироблені листи марки S420NL для будівництва Подільського мосту на вимогу замовника мають у складі мідь 0,4-0,5 %, це необхідно для підвищення стійкості до атмосферної корозії.

Освоєння нових видів продукції, модернізація виробництва та підвищення професійного рівня фахівців нашого підприємства дозволяють зберігати передові позиції на світовому ринку металургії та впевнено розвиватися.

— Дмитро ЗОТОВ, директор з технології та якості меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Зазначимо, що з початку року меткомбінат "Азовсталь" Групи Метінвест випустив 19 нових видів продукції для замовників з усього світу.