This page hasn't been translated into English yet.
Ecology 12/7/2022 Read 3 min

Зелений центр Метінвест висадив алею червоних дубів біля Запорізького національного університету

В Олександрівському районі Запоріжжя Зелений центр Метінвест організував акцію озеленення. Завдяки учасникам заходу в місті висадили нові дерева.

Алею з десяти червоних дубів висадили біля центрального корпусу Запорізького національного університету представники Зеленого центру Метінвест. В акції з озеленення взяли участь працівники вишу, волонтери та представники молодіжної організації комбінату Запоріжсталь.

– Дуб – це символ Запоріжжя, тому ми вирішили висадити алею цих дерев біля нашого університету. Це буде дійсно гарне місце, яке прикрашатиме Олександрівський район міста. Восени тут буде чудова фотозона, де студенти й мешканці Запоріжжя зможуть зробити яскраві фото, – зауважив проректор Запорізького національного університету Сергій КУШНІР.

Як розповів головний спеціаліст із взаємодії з молоддю комбінату Запоріжсталь Анатолій Ширма, молоді працівники підприємства завжди беруть участь у таких корисних акціях, що роблять наше місто ще красивішим.

– Молодь нашого підприємства завжди приєднується до озеленення міста, це дуже потрібна й корисна праця. Наші волонтери допомогли викопати, привезти та висадити дерева. Тепер тут буде затишна алея, котра прикрашатиме район і радувати запоріжців, – поділився думкою Анатолій ШИРМА.

Головна мета акції – збільшити кількість зелених насаджень у місті, адже в Запоріжжі немає комплексної програми озеленення. Робота з висаджування дерев на території міста буде продовжуватися. Як повідомив керівник представництва громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Запоріжжі Олександр Балаба, дерева також висадять на території Комунарського району.

– Навіть за таких складних умов, як зараз, ми займаємося озелененням міста. У нас планується ще одна висадка в ліцеї № 23. Там висадимо приблизно 30 рослин. Тим самим ми закриємо сезон і зможемо озеленити місто хоча б частково, – зазначив Олександр БАЛАБА.

Після висадки саджанців учасники акції дружно їх полили, щоби дерева добре прижилися.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.