This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 12/12/2022 Read 6 min

Запорізькі нацгвардійці отримали велику партію бронежилетів високого класу захисту

Амуніцію для воїнів передали запорізькі металурги Групи Метінвест.

250 касок і 3000 бронежилетів від комбінату Запоріжсталь отримали нацгвардійці. Амуніція сертифікована: бронепластини пройшли спеціальні перевірки на міцність і надійність. Вони мають клас захисту 4+.

– Ми дуже вдячні Метінвесту за таку допомогу. Ці бронежилети й каски будуть використовуватись на передових рубежах захисту безпосередньо на Запорізькому напрямку. Дуже зручно, що на амуніції є спеціальні засоби, які дозволяють підігнати її під кожного військовослужбовця індивідуально, – зауважив заступник командира 9 полку оперативного призначення Національної гвардії України підполковник Максим ШЕКА.

ФАКТ

Кожен десятий бронежилет українських військовослужбовців виготовлений зі сталі Метінвесту або закуплений компанією. Загалом від початку повномасштабної війни захисники отримали 150 тисяч бронежилетів від Групи Метінвест.

На запити військових Метінвест завжди реагує якомога швидше. Амуніцію передають у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

– Зі сталлю у нас проблем немає, бо її ми виготовляємо на підприємствах компанії. Щодо майок під бронежилети, то зараз є проблеми з термінами їх виготовлення, бо дуже велика кількість замовників – підрядники деколи не встигають вчасно доставити нам майки. Але це проблеми, які ми вирішуємо. Наприклад, ми отримали від них потребу в три тисячі бронежилетів на початку цього тижня і вже в п’ятницю все забезпечено й передано, – розповідає генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

Нагадаємо, що Група Метінвест стала одним із найбільших постачальників спецсталі й захисної амуніції в Україні. Українських оборонців захищатимуть 150 тисяч бронежилетів, наданих Метінвестом, тобто кожен десятий у ЗСУ. Частина бронежилетів закуповується за кордоном, але більшість – виготовляється в Україні. Для цього на початку війни на підприємствах компанії налагодили власне виробництво спецсталі для жорстких елементів захисту.

Завдяки плідній співпраці Групи Метінвест із партнерами армія щомісяця отримує десятки тисяч готових до використання бронепластин. Окрім 150 тисяч бронежилетів, компанія передала українським оборонцям приблизно 23 тисячі касок і шоломів.

На підтримку війсьКових Метінвест Ріната Ахметова спрямував 1,4 млрд грн – більше ніж половину виділених на допомогу Україні коштів. Загалом за 250 днів російської агресії на підтримку армії, мирних жителів і своїх співробітників компанія направила 2,1 млрд грн.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.