This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 11/16/2022 Read 5 min

Запорізькі металурги передали гуманітарну допомогу незламному Оріхову

До міста, яке щодня потерпає від ворожих атак, запоріжсталівці привезли воду, харчові продукти й засоби гігієни.

Невеличке прифронтове місто Оріхів, що майже в 75 км від Запоріжжя, зазнає чи не найбільших руйнувань від обстрілів окупантів в області. Росіяни не раз намагалися зайти сюди, але завжди атаки відбивали українські військові. Тому ворог застосовує артилерійський терор по інфраструктурі міста. За інформацією міської ради, приблизно 70% будівель населеного пункту вже зруйновані, зокрема, суттєво пошкоджена електромережа, трансформатори. Містяни, які залишилися в Оріхові, живуть під постійними обстрілами в розбитих будинках, без електрики води та газу.

Допомогу мешканцям надають волонтери запорізьких підприємств Метінвесту. Вони системно навідують Оріхів і невеличкі селища поблизу міста з гуманітарною допомогою. Минулого тижня активісти передали місцевим продукти тривалого зберігання, хліб, солодощі, овочі, питну воду й засоби гігієни.

– Поїздки до прифронтових містечок – завжди складні як з безпекової сторони, так і з моральної. Тому ми уважно слідкуємо за ситуацією на фронті, обираємо безпечні шляхи, не забуваємо про засоби захисту, світломаскування. Найважче підготуватися психологічно, адже дуже важко бачити понівечені домівки, спілкуватися з місцевими, які зазнали багато втрат і горя. Ми намагаємося їх підбадьорити, допомогти з необхідними речами та їжею, просто по-людськи підтримати розмовою. Це і їм надає сил триматися, і нас мотивує продовжувати допомагати, – зазначив куратор волонтерського хабу, слюсар-ремонтник доменного цеху Запоріжсталі В’ячеслав ВЛАСОВ.

Нагадаємо, що нещодавно волонтери Групи Метінвест також відвали селище Новоданилівка Оріхівського району та передали місцевим жителям харчові продукти, воду й речі першої потреби.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.