This page hasn't been translated into English yet.
Products 7/4/2022 Read 6 min

Запоріжвогнетрив: мінімум браку

Запоріжвогнетрив досягнув історичного мінімуму браку випалювальної продукції.

У травні Запоріжвогнетрив добре попрацював над підвищенням якості випалювальної продукції та досягнув рекордних показників. За планом, рівень браку не мав перевищувати 2,1% від готової продукції. Проте вогнетривники відпрацювали з показником усього 1,75% браку, що на 0,35% менше від попереднього найкращого результату.

Цьому посприяли заходи, що були вжиті в цеху магнезіальних виробів, зокрема з використанням зернового складу маси для виготовлення вогнетривів та режимам пресування на гідропресах. Завдяки цьому знижено брак випалу з внутрішніх тріщин, досягнено якісних показників, підвищена стійкість вогнетривів у споживача. Також було підібрано температурний режим випалу вогнетривів за асортиментами для забезпечення гарантованих якісних показників та зниження браку за тріщинами. Крім того, при виробництві використовували альтернативну сировину.

Свій внесок у якісний результат зробили й дільниці шамотних та високоглиноземистих виробів алюмосилікатного цеху. Щоб знизити брак випалення, тут застосували технологію виробництва з використанням зернового складу меншої фракції, а також із використанням альтернативних видів сировини з різним вмістом алюмінію, новими температурними режимами випалювання вогнетривів та режимами пресування на гідропресах залежно від асортименту й складу продукції.

– Досягнення історичного мінімуму браку випалювальної продукції – результат плідної кропіткої праці, реалізації ефективних заходів. Так ми працювали до війни та продовжуємо цю системну роботу зараз. А сьогодні, коли всі підприємства знаходяться в кризових умовах через військову агресію РФ, це набуває найбільшого значення. Будемо робити свою справу й надалі, щоб наші споживачі залишалися задоволеними, – розповідає начальник управління з технології та якості Ігор ГЕРЦОВСЬКИЙ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.