This page hasn't been translated into English yet.
Aid to fighters 6/10/2022 Read 5 min

Захисники України отримали нову партію сучасної амуніції від Метінвесту

Військовослужбовці Збройних сил України отримали чергову партію допомоги від комбінату Запоріжсталь Групи Метінвест.

Українські захисники Дніпропетровщини отримали сучасне військове спорядження – 500 бронежилетів, 200 захисних касок і дрон – від комбінату Запоріжсталь Групи Метінвест. Обладнання захищатиме життя бійців на передовій та допомагатиме ефективніше виконувати тактичні завдання. До речі, пластини до бронежилетів були виготовлені на підприємствах Метінвесту.

– Сьогодні ми передаємо бронежилети, каски та дрон нашим десантним підрозділам для того, щоб вони були максимально забезпечені засобами захисту й могли надійно виконувати свої обов’язки, – зазначив генеральний директор комбінату Запоріжсталь Групи Метінвест Олександр МИРОНЕНКО. – Це черговий транш допомоги – ми надавали цій військовій частині бронежилети й каски вже двічі. Однак сьогодні ми передаємо більшу партію. Надалі в нас є домовленість із керівництвом військової частини, в залежності від сформованих ними потреб, передавати ще спорядження. Це частина системної допомоги від Метінвесту для наших Збройних сил.

Варто зазначити, що це не перша допомога Метінвесту саме цій військовій частині. Раніше захисники вже отримали понад сотню бронежилетів, чергова партія амуніції – ще пів тисячі бронежилетів і 200 касок. Спорядження є не тільки максимально зручним для військових, а й надійно захищатиме життя воїнів, які невтомно нищать ворога на фронті.

– Це хлопці, яких я знаю давно. Зараз частина з них воює в Авдіївці, тримають оборону лінії фронту. Я дуже сподіваюсь, що наш приїзд і те, що ми привезли сюди – амуніцію, бронежилети, каски, дрон – усе це допоможе нашим захисникам, – зауважив народний депутат Муса МАГОМЕДОВ.

Нагадаємо, що протягом останніх двох тижнів Запоріжсталь Групи Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передав 2100 бронежилетів, 1000 кевларових касок, а також три розвідувальних дрони військовослужбовцям Національної гвардії України та територіальної оборони, які захищають Запорізьку й Дніпропетровську області. Загалом компанія передасть понад 100 тисяч бронежилетів для ЗСУ та тероборони. Частина амуніції виготовляється з сертифікованої спецсталі власного виробництва підприємств Метінвесту, інша – закупається закордоном.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.