This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 5/4/2022 Read 6 min

Запоріжсталь передав медобладнання для операційних Запорізького військового госпіталю

Металургійний комбінат Запоріжсталь спільно з Фондом Ріната Ахметова передав медикам Запорізького військового госпіталю обладнання й медикаменти для надання невідкладної допомоги постраждалим унаслідок воєнних дій. Вартість комплексу устаткування й хірургічних інструментів для операційного блоку становить приблизно 2,5 мільйона гривень.

Днями Запорізький військовий госпіталь отримав сучасне медичне обладнання для операційного відділення. Запоріжсталь Групи Метінвест передав лікарні систему киснепостачання, апарат для анестезії, відеоларингоскоп, апарат підігріву крові та інфузійних розчинів, апарат BIS-моніторингу, високочастотний електрохірургічний апарат, електрокардіограф і кисневий концентратор. Перелік медичної техніки для госпіталю був визначений відповідно до потреб закладу, а також у координації з Міністерством охорони здоров’я України.

– Наші медики – справжні герої, які щоденно ведуть боротьбу за життя тисяч українців, що стали жертвами цієї війни. Як і у військових, у них свій фронт, зі своїми викликами та подвигами. Компанія Метінвест докладає максимальних зусиль, щоб підтримати лікарів у боротьбі за порятунок життів, – зазначив голова Центру координації гуманітарної місії Метінвесту в Запоріжжі, генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

Допомогу від підприємства приймав начальник аптеки Запорізького військового госпіталю Дмитро СКУЛЬСЬКИЙ, відповідальний за медичне забезпечення військових частин Запорізької області.

– Висловлюємо велику подяку комбінату Запоріжсталь за надану допомогу. Ми отримали медичне обладнання, що зараз нам дуже потрібне, зважаючи на складну ситуацію в Україні. Зросла кількість поранених і хворих – не тільки військових, а й цивільних. Тож це устаткування допоможе якнайшвидше провести діагностику, поліпшити процес лікування, – зауважив  Дмитро СКУЛЬСЬКИЙ. – Також ми отримали низку медичних матеріалів – хірургічні нитки, одноразові халати, пелюшки, простирадла. Це ті набори, котрі вкрай необхідні при проведенні операцій. Від початку війни госпіталь прийняв приблизно 2000 поранених, тож зрозуміло, що плинність витратних матеріалів дуже велика, і їх потрібно постійно поповнювати. Тому ще раз дякую Запоріжсталі за надану допомогу.

Додатково для забезпечення потреб госпіталю меткомбінат у координації Фондом Ріната Ахметова в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» передав матеріали для комплектування операційних: стерильні інструменти, перев’язувальні й шовні матеріали, предмети індивідуального захисту лікарів тощо.

Нагадаємо, що раніше Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова придбали життєво важливі медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги людям, котрі постраждали внаслідок воєнних дій. Загалом за останні два місяці компанія Метінвест передала лікарням міст присутності – Запоріжжя, Кам’янського, Кривого Рогу й Покровська – медикаментів та обладнання на суму понад 50 млн гривень.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.