Цьогоріч можливість пройти стажування й отримати перший професійний досвід у Метінвест-СМЦ, збутовій компанії Групи Метінвест, отримали 22 студенти з різних куточків України.
Під час першого тижня в командах регіональних продажів стажистів познайомили з наставниками, закріпили за підрозділами та провели для них насичене навчання. Зокрема, розповіли про історію Групи Метінвест, її діяльність та основні види продукції. Також студенти дізналися про проєкт «Сталева мрія» й побували з екскурсією в металоцентрі Метінвест-СМЦ в с. Святопетрівське.
Про початок стажування розповіли самі стажисти:
Ірина: «Мій перший тиждень стажування в Метінвест-СМЦ пройшов неймовірно цікаво! З першого дня я відчула себе частиною команди, а наставник допомагав розібратися в усіх нюансах роботи. Особливо сподобалися тренінги: дізналась багато нового про металургію та про продукти компанії. І вірю, що далі буде лише цікавіше».
![](/data/file/47/98/47989e8607474323909e33c6b200aa1c_904x904.jpeg)
![](/data/file/9d/f0/9df083ef0cb542b19adf820d067c18d1_849x849.jpeg)
Владислав: «Загальна приємна атмосфера. Організованість роботи та залученість колег зробили перший робочий тиждень дуже комфортним».
Олександр: «Перший робочий тиждень був дуже насиченим та інформативним. Я відчуваю, що вже зрозумів основні принципи роботи. Звичайно, багато нового та несподіваного, і я ще не повністю адаптувався до всіх процедур та особливостей. Але я готовий до навчання та вдосконалення своїх навичок, щоб швидше стати повноцінним членом команди. Я бачу великі можливості для розвитку та впевнений, що зможу зробити свій внесок. Я готовий до подальшої роботи та навчання!».
Бажаємо стажистам успіхів, натхнення та яскравих відкриттів. А про те, як обирали учасників стажування в Метінвест-СМЦ, читайте в матеріалі на Metinvest Media.