This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 5/19/2022 Read 5 min

У Запоріжжі маленьким маріупольцям подарували одяг та іграшки

Свято для дітей вимушених переселенців влаштували в запорізькому Центрі реабілітації та реінтеграції.

У Центрі реабілітації та реінтеграції компанії Метінвест влаштували свято для дітей з родин вимушених переселенців. На захід прийшли сім’ї, які покинули Маріуполь та інші міста, де ведуться бойові дії, або які наразі окуповані російськими військовими.

Спеціально для малечі компанія Метінвест підготувала корисні й цікаві подарунки.

– У нашому центрі невеличке свято. До нас приїхали представники компанії Метінвест, аби подарувати гарний настрій діткам, а також новий одяг, що придбали саме за розмірами цих дітлахів. Також ми запропонували їм узяти іграшки, одяг, побути в центрі, поспілкуватися одне з одним, – розповідає кураторка Центру реабілітації та реінтеграції переселенців Ксенія СУХОВА. – Подібні заходи дуже важливі для того, щоб батьки та діти відчували, що вони потрібні, що про них піклуються. Так вони можуть швидше адаптуватися, адже малеча страждає через те, що довелося покинути дім, що улюблені речі й іграшки залишилися там. Для нас, як для компанії Метінвест, дуже важливо їх підтримувати.

– Коли наші колеги дізналися, що сюди постійно приходять родини вимушених переселенців, вирішили їм допомогти, бо в кожного також є діти. Ми розуміємо, наскільки важливо зараз допомагати одне одному, підтримати цих батьків і дітей, – зазначає директорка департаменту з корпоративної культури та розвитку персоналу Групи Метінвест Лілія ТКАЧЕНКО. – Ми намагалися подарувати малечі ті речі, які їм зараз потрібні, порадувати їх чимось гарним. Також компанія пропонує житло, допомагає працевлаштуватися співробітникам, надає фінансову допомогу. Але сьогодні ми хотіли також зробити щось приємне, аби діти могли відчути радість дитинства, отримати нові подарунки та приємні враження, особливо після того, що їм довелося пережити в Маріуполі.

Отримали подарунки і донечки мешканки Маріуполя Оксани Кисіль. Дівчаткам лише 7 місяців та 3,5 роки. Як розповіла Оксана, у рідному Маріуполі її родині протягом 16 днів довелося ховатися в укритті від обстрілів. А потім ще місяць сім’я прожила в Бердянську, бо не було «зелених коридорів», аби безпечно дістатися Запоріжжя. Нещодавно Оксана та її родина приїхали до Запоріжжя. Жінка каже, що нарешті за довгий час відчула спокій і впевненість в тому, що її діти в безпеці.

– Ми сьогодні отримали взуття й одяг для наших доньок. Ми дуже вдячні за те, що нам допомагають у складній ситуації. Ми часто буваємо в цьому центрі. Старша донечка дуже любить тут проводити час. У центрі створені умови, щоб діти відчували себе комфортно та їм було цікаво, для них постійно проводять заняття з арттерапії. Ми дуже вдячні за допомогу, – зазначила Оксана КИСІЛЬ.

Зауважимо, що в Центрі реабілітації та реінтеграції компанії Метінвест можна отримати медичну та психологічну допомогу, відвідати різні заняття для дітей. Також у центрі працює приймальня Центру кар’єри Метінвест: тут відвідувачі дізнаються про наявні вакансії, а також про можливість перекваліфікуватися за підтримки Компанії, опанувати нову спеціальність.

Центр реабілітації та реінтеграції переселенців у Запоріжжі працює по буднях з 9.00 до 17.00 за адресою: вул. Тургенєва, 29. Телефон Центру кар’єри Метінвест: 0-800-606-000.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.