This page hasn't been translated into English yet.
Humanitarian aid 5/3/2022 Read 4 min

Майже 30 тисяч людей вже отримали гуманітарну допомогу від проєкту «Рятуємо життя»

Протягом двох місяців  28 105 людей уже отримали допомогу від гуманітарного проєкту «Рятуємо життя». Завдяки пожертвам майже семи десятків компаній зі всього світу в постраждалі від війни регіони України було доставлено 1644 тонни пакунків –  продуктів, товарів першої потреби, засобів гігієни та медикаментів для лікарень. 

З них було доставлено на розподільчий центр у Запоріжжі – 650 тонн, 532 приїхало в Кривий Ріг, 255 – у Кам’янське, а 207 – у Дніпро. У центрах товари формуються в гуманітарні набори, а звідти допомога розподіляється в міста й громади, які потребують негайної підтримки. Так, гуманітарний вантаж уже надійшов до Лозуватської, Глеюватської, Широківської, Карпівської, Новолатівської громад Дніпропетровщини, а також Петрівської громади, що на Кіровоградщині. Допомагає ініціатива бізнесів SCM і в зоні активних бойових дій на Донбасі. «Рятуємо життя» вже передав 13 тисяч наборів гуманітарної допомоги жителям Покровська, ще 6 тисяч – у місто Авдіївка. 

Пріоритетно допомогу отримують соціально незахищені верстви населення – багатодітні сім’ї, одинокі матері, діти з інвалідністю, вимушені переселенці та родини, які постраждали від війни. Одна з головних цілей проєкту на найближчий час – досягти щомісячної підтримки наборами 100 тисяч українців. За допомогою донорів організації вже зібрано майже половину коштів від необхідних – 749 тис. євро.

Також із цих гуманітарних вантажів у прифронтових містах формується стратегічний запас на випадок загострення ситуації з постачанням. На це основні донори проєкту – Метінвест і ДТЕК – уже виділили 5,26 млн євро з 6,2 необхідних.

Діяльність гуманітарної ініціативи високо оцінили Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерство інфраструктури, військово-цивільні адміністрації Донецької області та м. Авдіївка, Запорізька міськрада.

Нагадаємо, фінансування проєкту «Рятуємо життя» здійснюють компанії «Метінвест» і ДТЕК, що входять до групи SCM, у координації з Фондом Ріната Ахметова.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.